İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

seo uyumlu flash oyun scripti hem asp hem php

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
al sana resim upload

copy($dosya, "".$klasor."/".$yeniad."");

:D

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl yaa anlamadım kim verdi size 250 ytl ye ?

zaten aldıysanız bile siteyi görüpte aldınız madem beğenmediniz neden aldınız?
hem beğenerek alıyosun inceliyosun sonra beklediğim gibi çıkmadı diyosun.

Ve neden ayıp ? Bunun nesi ayıp anlamadım

Sizden aldım neyse r10 daki yazınızda 3 kişiye satılacak 1 kişi aldı 2 kişi kaldı yazıyordu o yüzden almıştım fazla yorum yapmayacağım kimseye ticaret ahlakı öğretecek halim yok siz satmaya devam edebilirsiniz.

Oyunları ve açıklamalarını çektirebilecek kodlama birikimim zaten var ? sizin emeğinizin olduğunu düşündüğüm için para verip almışımdır muhtemelen. şlak şak diye vurup satıcının iyimi yoksa kelekmi çıkacağını anlamak zor :)

250 ytl önemli bir miktar değil sadece para için verdiğiniz sözleri satmaya değmez.

bundan sonra (enazından benim için) lugelas diye bir isim geçince yabancıların yazdığı (youtube downloader veua flv bulma olması lazım) scriptini aynı haliyle Türklere satmaya çalışan, verdiği sözü satan adam aklıma gelecek.

Bundan sonrada yazdığınıza cevap vermeyi düşünmüyorum. Laf söyleyip gitti gibi olacak ama dediklerimin doğruluğundan emin olduğum için daha fazla söyleyecek birşeyim kalmadı.

Kolay Gelsin

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
type="file" name="dosya"

diye düşünüyorum formdaki input u

$dosya_size dersen boyutu görürsün

if($dosya_size > 102400) {
echo 'Dosya boyutunuz 102400 byte den büyük';
$hata = 'var';
}
if($dosya_type != 'Burada doysa tipi') { ### Orada Yazdığın dosya tipinden farklı ise
echo 'Hatalı Dosya Türü';
$hata = 'var';
}
if($hata != 'var') {
### yükleme işlemi yap
}

kısa bi örnek işte :D

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizden aldım neyse r10 daki yazınızda 3 kişiye satılacak 1 kişi aldı 2 kişi kaldı yazıyordu o yüzden almıştım fazla yorum yapmayacağım kimseye ticaret ahlakı öğretecek halim yok siz satmaya devam edebilirsiniz.

Oyunları ve açıklamalarını çektirebilecek kodlama birikimim zaten var ? sizin emeğinizin olduğunu düşündüğüm için para verip almışımdır muhtemelen. şlak şak diye vurup satıcının iyimi yoksa kelekmi çıkacağını anlamak zor :)

250 ytl önemli bir miktar değil sadece para için verdiğiniz sözleri satmaya değmez.

bundan sonra (enazından benim için) lugelas diye bir isim geçince yabancıların yazdığı (youtube downloader veua flv bulma olması lazım) scriptini aynı haliyle Türklere satmaya çalışan, verdiği sözü satan adam aklıma gelecek.

Bundan sonrada yazdığınıza cevap vermeyi düşünmüyorum. Laf söyleyip gitti gibi olacak ama dediklerimin doğruluğundan emin olduğum için daha fazla söyleyecek birşeyim kalmadı.

Kolay Gelsin

Öyle desene kardeşim.

Ben burda sadece scripti satıyorum dikkatli bakarsan.

Senin aldığın türkçe açıklamalı olandır ki onun fiyatı 250 ytl evet.

Bu arada ben ne zaman yabancıların yazdığı kodları satmaya kalktım. Youtube download vs demişsin onları zaten satmıyorum + kendim yaptım. Hazır script falanda kullanmadım öyle olsa sadece youtube olmazdı hepsi olurdu.

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
+ olarak dediğin 250 ytlik olan paket 3 kişiye satılmıştı fakat 1 i yan çizdi ve şuan 2 kişide var sadece

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla script banada kopya gibi geldi ama arkadaş değil diyorsa değildir. phpgamescript mi ne vardı ona benziyor ama o daha bi ayrıntılı. O nedenle olamaz. Yani scriptin copya olma olasılığı azalıyor bu durumda.
Ayrıca satış devam ediyor mu? ve şu 50 YTL lik fiyat ın içinde oyunlar falan (upload) demişiniz dahil mi?

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla script banada kopya gibi geldi ama arkadaş değil diyorsa değildir. phpgamescript mi ne vardı ona benziyor ama o daha bi ayrıntılı. O nedenle olamaz. Yani scriptin copya olma olasılığı azalıyor bu durumda.
Ayrıca satış devam ediyor mu? ve şu 50 YTL lik fiyat ın içinde oyunlar falan (upload) demişiniz dahil mi?

Script kesinlikle kopya falan değil. Zaten daha önce asp olarak yapmıştım fakat asp ye ilgi az olduğundan php olarak baştan kodladım. Satış devam ediyor. Fiyata upload ve kurulum dahil.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar. ben dün script almıştım. Bu gün yeni bir template monte ettim scripti. daha bitmedi ama yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum.
www.uzigames.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi