İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seo yapmak Googleın yasakladığı birşeymiş

jinkazama

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün duyduğum bir terim :D :D
Lütfen duygu ve düşünceleriniz paylaşırsanız sevinirim.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Seo yapmak zararlıdır diye birşey yok. Aslında seo yapmak diye bir tabirde yok normalde:) Seo, arama motoru optimizasyonu demek herkesin bildiği şekilde. Yani sitelerimizi, arama motorlarına uygun hale getirmek kısaca. Legal yollardan yapıldığında, herhangi bir zararı yoktur.

jinkazama

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seo yapmak zararlıdır diye birşey yok. Aslında seo yapmak diye bir tabirde yok normalde:) Seo, arama motoru optimizasyonu demek herkesin bildiği şekilde. Yani sitelerimizi, arama motorlarına uygun hale getirmek kısaca. Legal yollardan yapıldığında, herhangi bir zararı yoktur.

bizim için seo = arama motoru optimizasyonu :)

Ama bu tür zihniyette olan insanlar var.

ve google seo uzmanlarını sevmezmiş. :D

Adwords satmanın başka bir yolu.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Seo programları sitenize %100 veriyorsa, google size kötü gözle bakabilir diye biliyorum bende.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
hocam seo programlarından kastın nedir.
wm aracının seo analizi gibi bişey mi.
seo puanı gibi

Aynen öyle üstadım, o tarz programlardan %100 puan almamak google gözünde sizi değerli kılıyor diye duymuştum. %80-85 ideal diye. Ben bu sistemi uyguluyorum genelde sitelerimde.

jinkazama

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynen öyle üstadım, o tarz programlardan %100 puan almamak google gözünde sizi değerli kılıyor diye duymuştum. %80-85 ideal diye. Ben bu sistemi uyguluyorum genelde sitelerimde.

• Anahtar kelime uyumu
  • seo uyumlu makale
  • link inşaası
  • gereksiz link çıkışlarının yapılmaması
Basit olarak bunlar yapılsa yeterlidir.Geriye kalanlar rekabet oranına göre değişkenlik gösterir.
Analiz yazılımların çokta doğru bir şekilde analiz ettiği söylenemez en iyisi manuel olarak kontrol etmektir :))

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5