İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seo İpucu SEO Yapmanız İçin 5 Neden

El-Nino

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SEO Yapmanız İçin Nedenler

SEO’yu hepimiz duymuşuzdur.Peki SEO'nun neden bu kadar önemli olduğunu gelin analiz edelim..

1. SEO maliyet değildir; aksine bir yatırımdır.

Siteniz aramalarda arka sayfalarda çıkıyor ise, ciddi bir düşüş içerisindesiniz. SEO'ya yapacağınız çok küçük bir yatırım size büyük şeyler kazandırabilir.

2. SEO web sitenizi ön plana çıkarır.

Sitenizin arama motorlarında üste çıkması hem sizi hem de müşterilerinizi mutlu eder.SEO hayattır.

3. SEO pazarlama karışımının önemli bir parçasıdır.

SEO tek başına pazarlamayı başarıya götürmez.Ancak SEO pazarlamanın önemli unsurlarındandır.

4. SEO çıkarlarınız için anahtardır.

SEO Sayesinde arama motorlarının sizi sevip üst sıralara atması, sizin yararınızadır, kazandırır

5. SEO İnsanların Web sitenizi bulmasına yardım edecektir .

SEO Arama motoru dostudur, çoğu insanlar sitelere arama motorlarından girer, seo sayesinde sizin siteniz her zaman en'dir.

Alıntıdır: http://seolitik.blogspot.com/2012/08/seo-yapmanz-icin-5-neden.html

adapazarli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Güzel bir yazı kaleme almışsınız.
"4. SEO çıkarlarınız için kartvizittir."
Kartvizitin işlevini bilen ve reel hayatta kullanan birisi makalenin bu maddesini okuması bile o kişiye baya bir şey katacaktır.

IninaTora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel bir yazı kaleme almışsınız.
"4. SEO çıkarlarınız için kartvizittir."
Kartvizitin işlevini bilen ve reel hayatta kullanan birisi makalenin bu maddesini okuması bile o kişiye baya bir şey katacaktır.
Valla güzel yazı demişsin bende konuyu 2 kere daha okudum yine anlayamadım, tek anladığım senin kartvizit kullandığını söylemek istemen :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5