İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seo yardım

twiqo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi günler arkadaşlar. En geç 1 2 haftaya bir website yapmak istiyorum. Siteyi yaptıktan sonra aklımda bir kaç kelime var. googleda bu kelimeler yazıldıgında en üstte çıkmak istiyorum. mesela "internetten para kazanmak" yazıldığı zaman en üstte gözükmek istiyorum sponsorlu bağlantılar hariç.

1. ne yapmam gerekli yani daha ben birşey bilmediğim için bir seo uzmanınamı danışmam lazım?
2. çıkabilirsem eğer ne kadar sürede çıkarım en üste?
3. bana ne kadara mal olur?
yani bi seo uzmanı yardımcı olucak bana büyük ihtimal ama bu işe girişmeden önce bu soruların cevaplarını öğrenmem lazım ki kendimi ona göre ayarlayabileyim.
Sizinde eklemek istediğiniz benim bilmediğim şeyler varsa paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim...

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Öncelikle hedef kelimenizi bilmemiz gerek zira arama sonuçları ve kelimedeki rekabet önemlidir.

twiqo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle hedef kelimenizi bilmemiz gerek zira arama sonuçları ve kelimedeki rekabet önemlidir.
rekabet olucağından eminim çünkü istediğim kelime kendi dalında en çok aranan kelime. dediğim gibi istediğim kelime "internetten para kazanmak"...

Ne dersiniz bi umut olabilirmi :)

twiqo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
he birde şöyle birşey var internetten bir site aylık 50 liradan başlayan fiyatlarla siteleri googleda ilk sayfada gösterdiğini idda ediyor. bir kaç tane referans yazmış. hatta sitenin adınıda veriyim. www.e-veri.com. Böyle birşey mümkünmü. yapmak istesem bu siteye ne kadar güvenebilirim ?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
internettenparakazanma.net domaini bosta. bu phrase in arama hacmi seninkinin 2 kati gozukuyor. 1 ayda ilk sayfaya gelirsin.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Doluymus bu arada instantdomainsearch yalanci cikti

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Öncelikle Merhabalar

Site tasarımınız bittiğinde yada isterseniz birlikte bi tasarım belirleyip, googleye %100 uyumlu haliyle seo yapımına başlayabiliriz. Yeni bir site olduğunu için ilk ay pek fazla yüklenmeden 2. ayın sonuna doğru ilk sayfa ilk 3'e yerimizi alırız.

Eğer düşünürseneniz PM'le msn adresinizi yazarsanız daha detaylı görüşürüp işe başlayabiliriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5