İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seo Yarışması Son Katılım Tarihi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

trgy

Misafir
Seo yarışmasına son katılım tarihi olarak 27 Haziran olarak belirledim. 27 Haziran'a kadar tüm yarışmacıların başvuruları elimde olması gerekiyor. Aksi halde listede olmayan kişiye ödül verilmeyecektir. Tüm katılan kişiler sitelerinde bu duyuruyu belirtirlerse sevinirim.

Yarışma sandığımdan da güzel gidiyor. 1 kaç kişi dışında yanlış yapanı görmedim. Bunun için ise ekstra teşekkür ederim.

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Toplamda kaç domainin ve yarışmacının, yarışmaya katıldığını öğrenme şansımız var mıdır ?

T

trgy

Misafir
Gizlilik açısından vermiyorum tüm liste isim soy isim mail adrsleri telefon numaraları kayıtlı duruyor ben de şu an.

tahmini rakam söyliyeyim 75 adet internet sitesi. katılan kişi sayısı ise 40 kişi falan snaırım.

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Zaten kimler katılmış diye sormamıştım..Tahmini kaç kişi ve kaç site öğrenmek istedim.. Herkesten önce ben kişilerin bilgilerinin gizlenmesinde ısrar eden mesajlar yazdım buraya.. ve sizde zaten bilgilerin gizli kalacağının garantörü oldunuz..Yarışmayı kazananlar nickleri dışında bilgi vermek istemedikcede kimse, kimin kim olduğunu bilmemelidir..
İlginiz için teşekkürler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5