İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seocu Arkadaş Aranıyor.

indirgali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
www.filmizlettir.net ( 2 Ay Kadar Oldu ) Hiti 1 Haftada 5.5k dn 100 k düştü
www.dizi-filmtv.com ( Yeni Acıldı Dün )
www.filmifullizle.com ( Yeni Acıldı Dün)

Bu sitelerim icin kredi kartına taksit yapan.. Yada gittigidiyor üzerinden kredi kartı gecirebilcek arkadaşlar direk msne ekleyebilir yada pm atabilirler. Günün tüm saati onlineyim.. Msne ekleyince lütfen msj atın. Msn sorun yaşatıyor kendi msninizide yazın.. Olmadı ben eklerim....

İsteklerim sitelerimin gözden gecirilmesi. Özellikle filmizlettir.net sitemin hit düşüş sebebinde yardımcı olabilcek arkadaşlar arıyorum..

Görüşmeler olumsuz gecebilir. Bu durumda bir birimizi kırmayalim. Ticaret bu anlasma olabilirde olmayabilirde

[email protected]

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
dostum ekolnet ve enkaz ı öneririm forumdan onlarla görüş sağlam iş çıkartırlar kolay gelsin

oirmak1975

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Hit düşer tabi 2 aylık bir web sitesi için 2441 backlink oldukça fazla bu kadar backlinkle google sandboxa bile girebilirsin şimdi kontrol ettim siten sandboxa girmiş geçmiş olsun. Gereksiz backlinklerini azalt siten sandboxta olduğu için ziyaretçilerin sitene pek ulaşamıyorlar.

ferahi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hit düşer tabi 2 aylık bir web sitesi için 2441 backlink oldukça fazla bu kadar backlinkle google sandboxa bile girebilirsin şimdi kontrol ettim siten sandboxa girmiş geçmiş olsun. Gereksiz backlinklerini azalt siten sandboxta olduğu için ziyaretçilerin sitene pek ulaşamıyorlar.

Ya arkadaşlar lütfen bilende bilmeyen de bu işi yapmasın.Ben bırak 2 aylığı daha düşük sitelere 10 k ya yakın link kasıyorum ve elimde şuanda Türkiye'nin en sağlam ve zorlu sektörlerinde referanslarım var.

Lütfen şu seo danışmanlığı işini bilen yapsın artık.Her makale giren seocuyum demesin gına geldi ya!

oirmak1975

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Arkadaşım 2 aylık site 10 k backlink kasarsan google seni yere tam bi çakar bir daha kalkamazsın kendini bir anda aramam motorunun en son sayfasında bulur ve o site sandboxa girmiş olur. Bence 10 k dediğin siteleri google sandboxta kontrol et bakalım. Biz bu işin profesyoneliyiz öyle ben şu kadar kasıyorum anlamayanlar seo danışmanlığı yapmasın demekle olmuyor bu işler. Zaten bu seodan anlasaydın 2 aylık siteye 10 k kastırmazdın.

ferahi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sende biraz anlama kıtlığı var galiba.Benim en zor sketörlerde referansım senin nerde var referansın acaba.Kim bu iişten anlıyor anlamaıyor iyi düşün bence.Ben siteleri bu şekilde yapıyorum ve çalıştığım firmalar çok memnun.Yanlız tek şikayetleri sizin gibilerin ortalıkta seocuyum diye gezmesi.

TheKorsans

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
kardeşim 2 aylık siteye 10k kastırırsan sandboxa düşersin gerçekten bilgili seocu olsaydın bunu yapmazdın sizin gibi bilgisizler yüzünden bizim gibi seocular kendini bişey sanan seocu olarak bakılıyor yeter artık her vbseo pluginiyle bişiler yapıp aha seo öğrendim diye dolaşmasın dikkat edin bunlara. Vbseodan link kısaltır adama sorarsın htaccess ne diye bilmez ki böyle dolaşmayın ayak altında bilenlerede engel olmayın .

oirmak1975

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
O kadar sektörde çalışıyorsun madem hangi web sitesini hangi kelimede ilk sayfada çıkarıyorsun bir söyle bakalım da bir inceleyelim. Senin sitelerin ilk sayfaya çıksa bile kısa zamanda yere çakılır öyle backlink kasmayla ilk sayfaya çıkılsaydı herkes seocu olurdu. Sizleri bilirim ben web site isminde ilk sayfada çıkarırsınız ondan sonra bir halt yemiş gibi ben ilk sayfada çıkarıyorum diye hava atarsınız. Hangi firmayı çıkardın bi söyle bakalım hangi kelimede çıktığını da söyle bakalım dediklerin doğru mu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5