İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

★★★★★ Seo'lu makale hizmetleri ( 5 kişilik ekip) ★★★★★

SeA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
★★★★★ Seo'lu makale hizmetleri ( 5 kişilik ekip) ★★★★★

İstekleriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz...

Merhaba arkadaşlar her türlü konuda seo ve gramer yapısına uygun makaleler yazıyoruz.

Ekibimiz 5 kişiden oluşmaktadır.(2 kız - 3 erkek )

Ben Bilgisayar öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. Kitaplarla aram oldukça iyi hatta Allah nasip ederse ölmeden önce bir kitap yazmayı çok istiyorum.

5 kişi olduğumuz için hepimizin farklı uzmanlık alanı var, ortak noktamız aynı arkadaş grubundayız ...

Kısaca kendimizi tanıttıktan sonra yapacağımız işleri anlatayım.

Arkadaşların isteği doğrultusunda konu seçimine göre Google, Semrush gibi sitelerden bu kelimeye yakın kelimelerin aranma hacmine göre sonuçları çıkartılır.

Ayrıca başka bir sistem aracılığıyla o kelime hakkında en çok arananlar belirlenir.

Örnek verecek olursak konumuz teknoloji olsun.
Özel bir sistem sayesinde belirlenen kelimeler :
  • Teknoloji nedir
  • teknoloji tasarım
  • teknolojinin yararları
  • teknolojinin zararları
  • teknoloji oku
  • teknolojik gelişmeler
  • teknoloji tasarım projeleri
Teknoloji (a)
  • teknoloji anlamı
  • teknoloji alışveriş siteleri
  • teknoloji aletleri
Teknoloji (b)
  • teknoloji bakanlığı
  • teknoloji bilim
  • teknoloji bilgisayar
  • teknoloji bağımlılığı
Bu listeye göre makaleleriniz içerisinde ve konu başlıklarında kelimeler belirli oranda geçirilir...

R10 üzerinden refaranslarımızdan bazıları :

Kardeşim ellerine sağlık... Çalışmayı teslim aldım ve bedeli gönderildi. 132 makaleyi bu özende ve temizlikte hazırlaman beni çok duygulandırdı. Ellerine sağlık. Herkese tavsiye ediyorum. İnşaallah zaman içinde disiplininden ödün vermezsin. Bu şekilde devam edersen bence r10 da bir numara olursun bu konuda. İyi çalışmalar.

5 adet makale zamanında sorunsuz teslim alınmıştır. SEO'lu ve gramer uyumlu yüksek kaliteli makalelerdir. Arkadaşı tavsiye ederim. Umarım bundan sonra sürekli çalışırız. Teşekkürler.

Çalışma yaptığımız konular :

Bunlardan i-trader sayfamdan görüntüler :

Bugüne kadar verdiğimiz süreden önce makaleler bitirip teslim edilmiştir.

Siz de bizimle çalışmak isterseniz konuya yazmanız veya özel mesaj atmanız yeterli olacaktır.
( Referans makaleler özel mesaj isteyen herkese yollanacaktır.)

Konumuzu takipte kalın yoğunluk geçtikten sonra ilk yazan kişilere ücretsiz olarak makale yazacağız..

R10 konumuz:http://www.r10.net/makale-amp-cevir...ri-5-kisilik-ekip-97339733973397339733-a.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5