İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Seo'nun Tadına Varacaksınız...

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Bu Çalışmayla Siteleriniz Seo'nun Tadına Varacak...
İş Alımı: KAPALI

paket1.png
paket2.png
paket3.png

Hizmet Detayları

Seçtiğiniz paketi sayıya göre tanıtım yazılarınız yazılır
1 adet twitter ve 1 adet facebook hesabı açılır ve siteniz yollanır
Türkçe yayın yapan paravan bloglar açılır ve tanıtım yazılarınız yayınlanır.
Her paravan blogunuza 50 adet imleme yapılır.
Ana sitenize, pakete göre 200 - 300 - 400 imleme yapılır.
Ana sitenize, pakete göre 100 - 200 - 300 dizine başvuru yapılır.
Ana sitenize, pakete göre 10 - 20 - 30 RSS dizinine kayıt edilir.
Pakete göre 50 - 75 - 100 forumda tanıtım yazınız yayınlanır.
Pakete göre 50 - 75 - 100 blogspota tanıtım yazınız yayınlanır.
Pakete göre 40 - 80 - 110 wordpress kurulu siteye tanıtım yazınız yayınlanır.
Pakete göre 50 - 100 - 150 Wiki sitesine tanıtım yazınız yayınlanır
Sitenizi 2500 yakın yabancı site analizleri sayfanız oluşturulur.
Yazılarınız; twitter ve facebook hesabıba yollanır. (Ana siteniz, forum tanıtım, Blogspot, wordpres blog ve wiki siteleri linkleri)
Çalışma sonunda bütün linkleriniz Pinglenir, hesaplar devredilir.

Toplamda

Paket1 için; 300 Sosyal İmleme, 100 Dizin Gönderimi, 10 RSS Kayıt, 50 Forum Tanıtım, 50 Blogspot Tanıtımı, 40 Wordpress Tanıtım, 50 Wiki Tanıtım ve/de Bütün Linklerin Paylaşıldığı Twitter ve Facebook Hesabı Alacaksınız
Paket2 için; 400 Sosyal İmleme, 200 Dizin Gönderimi, 20 RSS Kayıt, 75 Forum Tanıtım, 75 Blogspot Tanıtımı, 80 Wordpress Tanıtım, 75 Wiki Tanıtım ve/de Bütün Linklerin Paylaşıldığı Twitter ve Facebook Hesabı Alacaksınız
Paket3 için; 550 Sosyal İmleme, 300 Dizin Gönderimi, 30 RSS Kayıt, 100 Forum Tanıtım, 100 Blogspot Tanıtımı, 110 Wordpress Tanıtım, 150 Wiki Tanıtım ve/de Bütün Linklerin Paylaşıldığı Twitter ve Facebook Hesabı Alacaksınız

Neden Biz?

- Yaptığımız şeyler tamamen Google Seo algoritması ile %100 uyumlu
- Çalışmalarımızı bir günde tamamlayıp müşterilerimizi Google'den ceza almalarına yol açacak şeyler yapmıyoruz
- Çalışmalarımızda sadece sitenizin gereksinimlerini baz alıp çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz
- Çalışmalarımızda sitenizin backlink çeşitliliğini artırıp hedef kelimenizde emin adımlarla yükselmenizi sağlıyoruz
- Yaptığımız çalışmalar kısa süreli değil uzun vadede kalıcıdır
- Binlerce backlinki direk anasayfanıza verip ceza yemenizi sağlamıyoruz, paravan siteler kullanıp doğal backlink oluşturuyoruz.
- Çalışmamız bittiği halde her türlü sorularınızı cevaplayıp sitenizden %100 verim almanızı sağlıyoruz
- Çalışmalarımızda yıllarından beri edindiğimiz tecrübelerden yararlanıyoruz
- ve daha sayamadığımız bir çok hizmet verip sizin için en iyisini hedefliyoruz.

Ödeme Şekilleri: Türkiye İş Bankası & Türkiye Ziraat Bankası & Garanti Bankası & Şans Oyunları

Bu paketler ekip çalışması halinde sizlere sunulacaktır. Bizler EnkaZ ve caliente olarak büyük bir titizlikle sizlere en güzel seçenekleri sunmak için çalışmalara hazırız..

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ekleme yapacağınız siteleri liste halinde görebilirsem, bu listeye ekleme çıkarma yapabilirsem süreklilik halinde çalışabiliriz. Aylık ortalama 4-5 iş verebilirim bu şekilde ikinize.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5