İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEOPek - Siteniz Kanatlansın mı? Uçuşa Hazır mısınız? => İÇERİ!!

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
SEOPek Nedir?
SEOPek, pek yaman bir SEO paketidir. Bolubeyi, ozanTi ve godoman tarafından sizin için özenle hazırlanmıştır. Sitenize kanat takmak ve uçuşa hazırlamak için birebirdir.

Neden SEOPek?
Çünkü hizmet anlayışımızın temelinde, dürüstlük ve sabır yatıyor. Çünkü sizlerin SEO çalışması yaptığını düşünen insanlardan bu tarz paketleri almanızı istemiyoruz. Çünkü SEO çalışmasının kapsamlı ve uzun soluklu olduğunu biliyor ve bu paketin size bu çalışmada kolaylık sağlayacağını düşünüyoruz. Çünkü h1 tagının önemsiz olduğunu iddia eden "SEO" uzmanlarının size fayda sağlamayacağını düşünüyoruz. Çünkü; Google'ın yeni algoritmasıyla beraber tanıtım yazılarının önemi daha da arttı. Bu yüzden backlink yerine sizlere bol miktarda forum ve blog tanıtım hizmeti sunuyoruz.

SEOPek Almam İçin Sebep? Var mı referans filan?
Size sadece 1 siteyi göstereceğiz;
www.foodlovers.com.tr
Bu çalışmayı uyguladığımızda, henüz 4 aylık olan sitenin aldığı pagerank değeri 0'dan 4 olmuştur.

SEOPek'te Neler Var?
Buyrun kendi gözlerinizle görün!

3075d1321308834-seopek-siteniz-kanatlansin-mi-ucusa-hazir-misiniz-iceri-paketdetay-1.jpg

-45 türkçe free blogda tanıtım yazınızı yayımlıyoruz

-300 Türkçe forum sitesinde tanıtım yazınızı yayımlıyoruz

-5 tane ücretsiz tanıtım yazısı yayımlayan sitelere, tanıtım yazınızı gönderiyoruz
(Tanıtım yazılarınızda 3 adet kelimeye link verebileceksiniz)

-90 tane ziyaretçi defterine linkinizi ekliyoruz. Üstelik içinde edu.tr, gov.tr, bel.tr, k12.tr uzantılı siteler ağırlıkta

plus-one-like.jpg

-25 google+1 hizmeti(10 anasayfa-3 alt sayfa(5’er tane)) veriyoruz

-İlk 5 müşterimize özel bolubeyi.net ve ozanti.net’te tanıtım yazısı ve 15 günlük banner(ücretsiz) veriyoruz

-Raporlar iş yoğunluğuna göre 3-6 gün içerisinde teslim edilir.

-Tanıtım yazıları ve backlinkler için ücretsiz pingletme hizmeti

Peki Ya Fiyat?
İyinet üyelerine özel, sadece 50 TL (Diğer forumlara konularımız yarın açılacak olup, ücretleri iyinet'tekinden farklı olacaktır.) Üstelik bu pakette bizle alışveriş yapanlar daha da kârlı! Çıkaracağımız yeni paketlerde, %10 indirim kazanacaklar.

Bitti mi? Hayır bitmedi!
Bu paketi alanlar arasında yapılacak çekilişle bir kişiye, bir sonraki paketimizi istediği sitesine istediği kelimede TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak uygulanacak!

İş alımları 2 gün sonra başlayacaktır. Ön siparişlerinizi verebilirsiniz.

Bu çalışmada bolubeyi-ozanTi-godoman üçlüsü birlikte çalışmaktadır. Herhangi birimize PM atarak veya konu altından iş yoğunluğu ve çalışmalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.​

Bolubeyi
Godoman
Vize tarihlerinin geç belli olması sebebiyle müşterilerimizi mağdur etmemek adına iş alımlarını durdurmuş bulunmaktayız. Aldığımız işler PM'le bildirilen sürelerde tamamlanıp raporları teslim edilecektir. Vizelerden sonra tekrar aktifleştireceğimiz bu hizmete gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederiz :)

T

Testbot

Misafir
Hayırlı Satışlar, Güzelmiş :) İlerleyen zamanlarda Banada yaparız İnşALLAH bir calışma :)

Kolay gelsin.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Ben bu hizmetten yararlanmak istiyorum. Yalnız başka taleplerimde var.
Pm ile görüşebiliriz.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ozanti böyle bir çalışma daha önce denendi mi sonuçlara ait veriler elinizde mevcut mu? bir de tanıtım yazılarının yer aldığı blog ve forumlar hakkında bilgi alabilir miyim?

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Referans amaçlı bana ücretsiz yapabilirsiniz bir sorun olmaz tabii :) :hihi::şekil::ıslık::kızdım:

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Bolubeyi ve ozanti uzun süredir tanıdığım backlink ve seo konusunda iyi düzeyde üyelerdir :) .

Uzun ve kaliteli bir satış konusu olmuş tebrikler , ancak slogan'ı farklı yapmanız yönündeyim.

Hayırlı işler ;)

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Bolubeyi ve ozanti uzun süredir tanıdığım backlink ve seo konusunda iyi düzeyde üyelerdir :) .

Uzun ve kaliteli bir satış konusu olmuş tebrikler , ancak slogan'ı farklı yapmanız yönündeyim.

Hayırlı işler ;)

teşekkürler oğuz:) soy adların baş harflerini birleştirince öyle bi slogan çıktı işte:D

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Vize tarihlerinin geç belli olması sebebiyle müşterilerimizi mağdur etmemek adına iş alımlarını durdurmuş bulunmaktayız. Aldığımız işler PM'le bildirilen sürelerde tamamlanıp raporları teslim edilecektir. Vizelerden sonra tekrar aktifleştireceğimiz bu hizmete gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederiz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5