İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEOquake seo toolbar

mgtdizayn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
seoquake.jpg
Bu makalemizde sizlere en çok kullanıla seo aracı olan SEOquake toolbar‘ı tanıtacağız. SeoQuake birçok webmaster ve seocunun kullandığı bir toolbar eklentisidir. SeoQuake eklentisi ile web sayfalarında gezinirken sayfanın değerlerini anında görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca google’da yaptığınız aramalarda çıkan sonuçların toplu olarak google pageranklarını, index sayılarını,alexa ranklarını ve daha birçok sonucu anında görüntüleyebilirsiniz. Eğer seo ile ilgileniyorum diyorsanız bu aracı kesinlikle kullanmalısınız. SeoQuake web sayfasından ( http://www.seoquake.com/ ) kullandığınız tarayıcıyı seçerek toolbar’ı indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

SeoQuake Toolbarın Size Sundukları
Google PageRank
Google Index
Yahoo links
Yahoo linkdomain
Bing index
Alexa Rank
Webarchive age
Delicious index
Whois link
Page source
SEMRush rank
Nofollow links

oirmak1975

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
SEOQuake eklentisini ben de kullanıyorum gerçekten çok güzel bir eklenti herkese de şiddetle tavsiye ediyorum.

yasintekin

Onaylı Üye
Reaction score
54
Ben de kullanıyorum. SEO eklentileri içinde en iyilerinden. Çok faydalı bir eklenti ancak işlemci kullanımını çok artırıyor.
Sistem zorlanıyorsa eklentileri kapatarak chrome kullanmaya devam edebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5