İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEOUzmanım.Com Sitesi Açılmıştır

heavensdoors

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günümüzde seonun önemi gittikçe artıyor. Artık şirket sahipleri google nin farkında ve google da ilk sıraya çıkmak için ne yapmaları gerektiğini sorar oldular. Bu yüzden yıllarca biriktirdiğimiz bilgileri kullanmak için bir şirket kurduk ve her ölçekten şirketler için web sitesi tasarlayarak gerekli seo düzenlemesini yapmaya karar verdik.
Tanıdıklarınızdan websitesi yaptırmak isteyenler olursa veya sadece seo uygulatmak isteyenler varsa bize ulaşmalarını sağlarsanız seviniriz.
artık herkesin bir seouzmanı olacak :)
seo uzmanım hizmetinize açılmıştır..

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Teşekkürler vaktim olunca detaylıca incelerim hayırlı olsun diyorum. Son zamanlarda kafayı seo ile bozmuştum.

CFH INC.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ne uzmanı Allah askina

arkadasım seo bilgisi iyi olan bir adam 1cisi wordpress kullanmaz sitesinde,
2cisi, bi sitene gözünü acda bak derim renkden senin siten zaten direk readability ( gun,fox,index) kaybetmis durumda,

al sana sitenin seo degerleri komik adam

Your title should less then 42 characters.
You should increase your keyword.
Your title relevancy is less than 100%.
Your description relevancy is less than 100%.
Your keyword seo Danışmanlığı Seo Hizmeti, Google ilk sıra, googlede birinci, ucuz site yaptırma is not relevant with your site.
Your SEO keyword density is high. It should be within 1~3%.

site seo score = %41

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
2cisi, bi sitene gözünü acda bak derim renkden senin siten zaten direk readability ( gun,fox,index) kaybetmis durumda,

Your keyword seo Danışmanlığı Seo Hizmeti, Google ilk sıra, googlede birinci, ucuz site yaptırma is not relevant with your site.

site seo score = %41

wp neden kullanılmasın? merak ettim bir dayanağınız var sanırım...

heavensdoors

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

site seo score = %41

seo için wordpress kullanmaz demene katılmıyorum. Dilersen sana bir sürü çok zor kelimelerde ilk sırada olan wordpress site gösterebilirim..Google de arama yapmayı biliyorsan bunun sen de farkına varabilirsin..Bunu nasıl açıklayacaksın merak ettim doğrusu ? Binlerce tesadüf mü ?

sitemizin seosunu süper yaptık gibi bir legalparamız yok..Çünkü sitemizin ilk sırada yer almaya çalıştığı bir kelime yok..Biraz seo biliyorsan siteyi inceleyip bunun farkına sen de varabilirsin..Amacım sadece şirketin adının googlede aratıldığında ilk sırada çıkmasıydı ki o da zaten şuanda olmuş durumda.Yine Google de arama yapmayı biliyorsan "seo uzmanım" yazarak sonucu görebilirsin..Ayrıca bir laf vardır bilir misin ? Terzi kendi söküğünü dikemezmiş...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5