İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seray Sever'e tecavüze kalkışan adam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bir konu üzerinde yorum yaparken diğerlerini haksız kendini haklı gösteren kişilere biz ukala diyoruz.
Ayrıca geyik anlamında yazmadığını sizde biliyorsunuz, bu tartışmaya açık bir konu bile değil bence.
Forumlarda geyik bölümleri sadece espiri formatlı konular değildir, aynı zamanda konu dışı, gereksiz vs... içeriklerin bulunduğu bir platformdur.
Burada arkadaşlar Seray SEVER'in videosu hakkında yorum yaptıysa bunun bedeli "sizi mi elliyorlar?.. Sanane?" vs.. gibi tavırlar olamaz.
Eğer Caesar arkadaşın kullandığı tabirden memnun olan varsa, yanlış anlamışım derim ve özürümü dilerim kendisinden...

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bir konu üzerinde yorum yaparken diğerlerini haksız kendini haklı gösteren kişilere biz ukala diyoruz.
Ayrıca geyik anlamında yazmadığını sizde biliyorsunuz, bu tartışmaya açık bir konu bile değil bence.
Forumlarda geyik bölümleri sadece espiri formatlı konular değildir, aynı zamanda konu dışı, gereksiz vs... içeriklerin bulunduğu bir platformdur.
Burada arkadaşlar Seray SEVER'in videosu hakkında yorum yaptıysa bunun bedeli "sizi mi elliyorlar?.. Sanane?" vs.. gibi tavırlar olamaz.
Eğer Caesar arkadaşın kullandığı tabirden memnun olan varsa, yanlış anlamışım derim ve özürümü dilerim kendisinden...

özürüne falan ihtiyacım yok. konuyu iyi oku. tecavüz deniyor? orada ben tecavüz göremedim iki tarafta memnun.

hangi konuya giriyorsunuz ne yazıyorsunuz belli değil. sonra da yok eleştirmişmişim eleştiririm tabii.

tekrar söylüyorum şu videoya gösterdiğiniz ilgiyi, yardım bekleyen insanlarada yapın web konusunda (hani webmaster forumundayız ya).

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Arkadaşım ben konunun formatında değilim.
Video ile ilgili en ufak bir mesajımda yoktur dikkat ettiysen.
Bencede bu tür paylaşımların yapılması iyi değil.
Ancak senin arkadaşlara tepki gösteriş tarzın böyle olmamalıydı! ;)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Ne olmalıydı. "Oo video süper +rep, emeğine sağlık" falan mı olsaydı?

E

ErsinAcar

Misafir
Size ne yahu bakıyorum da hiç bilinmedik yerlerden çıkarıyorsunuz videoları.

Kim kimi ellemiş, kim kimin kucağında size ne yahu? sizi mi elliyorlar?
geyik bölümü değil mi herkes istediğini yazar... + sizin yazdığınız cevapda pek hoş değil buna nasıl bir savunma yapmayı düşünüyorsunuz ?

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Konuyu takdir etmene gerek yok.
Hiçbirşey yazmasaydın kâfi idi...

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Caesar senin sorunun benimle sanırım, dün başka bir açtığım başlığı baltalamıştın, bu başlıkta da sorun çıkarıyorsun.
Arkadaşım, sana taktir et diyen yok, bu forumda eğer bu tür şeyler yazılmayacak olsaydı Geyik bölümü açılmazdı, konu dışı bölümü olmadığından bu tür şeyleri de geyiğe yazıyorum, ki ortada yasal olmayan birşey yok, ilgisini çeken arkadaşlar tıklar girer. Demek ki senin de ilgini çekmiş tıklamışsın. Eminim izledin de videoyu, polemik yaratmana gerek yok, eğer benimle sorunun varsa msnimi vereyim msnde uğraş, bu tür sivrilmelerle bir yere varacağını düşünmüyorum.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Caesar senin sorunun benimle sanırım, dün başka bir açtığım başlığı baltalamıştın, bu başlıkta da sorun çıkarıyorsun.
Arkadaşım, sana taktir et diyen yok, bu forumda eğer bu tür şeyler yazılmayacak olsaydı Geyik bölümü açılmazdı, konu dışı bölümü olmadığından bu tür şeyleri de geyiğe yazıyorum, ki ortada yasal olmayan birşey yok, ilgisini çeken arkadaşlar tıklar girer. Demek ki senin de ilgini çekmiş tıklamışsın. Eminim izledin de videoyu, polemik yaratmana gerek yok, eğer benimle sorunun varsa msnimi vereyim msnde uğraş, bu tür sivrilmelerle bir yere varacağını düşünmüyorum.

bu başlığı sen mi açtın farkında bile değilim seninle sorunum yok. sorun konu ile. üstüne alınma öyle bir izlenim bıraktı isem özür dilerim.

Ama konuya bak allah aşkına "tecavüz" ile alakası var mi? ya da "tecavüz" kelimesi geyik olabilecek bir konu mu? kendi kız kardeşinizi ailenizi düşünün, müslümanlık konularında o kadar nara atıyorsunuz lütfen.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bırakın kavga etmeyi yahu :) avuçlamış adam, kadında halinden memnun sizde tadını çıkarın :p

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi, bak arkadaşım bu videodaki olay tamamıyla tecavüze yeltenmedir.
TDG.gov.tr adresindeki sözlükten taciz ve tecavüz kelimelerinin anlamlarına bakarsak, tecavüz etmenin buna uyduğunu görürüz. Adam resmen saldırıyor.
Kendi kız kardeşinizi ailenizi düşünün demişsin, ilk önce Seray Sever kendi ailesini düşünsün, adam o hareketi yaptıktan sonra tekrar adama sarılıyor. O utanmıyor, ben burda onun utanmamasını ve adamın yaptığı şerefsizliği tasarımcı vs. arkadaşlara gösterince mi utanacağım?
Evet aşağıda kelimeler var. İnceleyiniz.

TDK.gov.tr'de taciz ve tecavüz kelimelerinin anlamları;
Taciz etmek:Tedirgin etme, rahatsız etme
Tecavüz etmek:Hücum etme, saldırma, saldırı, saldırış

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Kendi adıma konuşuyorum:

@Caesar | Benim tepki gösteriş amacım, hitap ediş tarzındı.

+ Bu tür konu forumda uygun olmasa yetkililer tarafından silinirdi, yada bu tarz konuların açılabileceği bir zemin hazırlanmazdı forumda(Geyik).

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Kendi adıma konuşuyorum:

@Caesar | Benim tepki gösteriş amacım, hitap ediş tarzındı.

+ Bu tür konu forumda uygun olmasa yetkililer tarafından silinirdi, yada bu tarz konuların açılabileceği bir zemin hazırlanmazdı forumda(Geyik).

Benim kastettiğimi siz anlamamakla ısrar ediyorsunuz, sen yukarıdaki söylediklerinde 100% haklısın. Ama "tecavüz" kelimesi geyik olamaz onu diyorum.

Ortada tecavüz diye bir olay yokken başlığın tecavüz içermesi sence geyik konusumu? bence terbiyesizlikten başka birşey değil. Doğuda bu kelime yüzünden aileler kendi kızlarını öldürüyorlar. lütfen ama...

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Size ne yahu bakıyorum da hiç bilinmedik yerlerden çıkarıyorsunuz videoları.

Kim kimi ellemiş, kim kimin kucağında size ne yahu? sizi mi elliyorlar?

Insanların ne izlediği neye güldüğü ne ile eğlendikleri neden seni bu kadar ilgilendiriyor? Hadi haddin olmadığı halde ilgilendin nasıl insanları aşağılayacı yorumlar yapabiliyorsun?
İnsanların davranışlarına ve düşüncelerine saygı duyacak medeni terbiyeyi ailenin sana göstermedi aşikar. Lütfen terbiyesizliklerin ile diğer insanların da huzurunu kaçırma.

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Caesar, 2 önceki iletide yazıyor tecavüz kelimesinin anlamı yazıyor.
Biraz incele istersen.
Bu adamın yaptığı tamamiyle tecavüze yeltenmektir.
Senin kastettiğini ben çok iyi anlıyorum. Asıl sorunun farklı.
Mesela sorunun videonun neden youtube.com/?video=asdweqew olarak verilmemesi olabilir mi acaba..

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
@Caesar

Doğrumudur yanlışmıdır bilemiycem, ama ben açmam şahsen.
Görüntüde terbiyesiz 2 adet insan mevcut.
Ben buradaki konudan dolayı görmedim o videoları ama, ana haber bülteninde bile bu olay yer aldı.
İnsanlar bunlara şahit olmak istemese bile gözüne gözüne sokuyorlar! :)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Insanların ne izlediği neye güldüğü ne ile eğlendikleri neden seni bu kadar ilgilendiriyor? Hadi haddin olmadığı halde ilgilendin nasıl insanları aşağılayacı yorumlar yapabiliyorsun?
İnsanların davranışlarına ve düşüncelerine saygı duyacak medeni terbiyeyi ailenin sana göstermedi aşikar. Lütfen terbiyesizliklerin ile diğer insanların da huzurunu kaçırma.

Aşağılayıcı? Sen aşağılık hissetti isen kendini o senin problemin ben kimseye hakaret etmedim aşağılamadım. İki cümle kuracağınıza "insanları aşağılıyorsun" ne demek yahu? aşağılamak kelimesinin anlamını biliyor musun?

"Bre amele, öleceksin" dediğimi mi gördün bir insan?

Caesar, 2 önceki iletide yazıyor tecavüz kelimesinin anlamı yazıyor.
Biraz incele istersen.
Bu adamın yaptığı tamamiyle tecavüze yeltenmektir.
Senin kastettiğini ben çok iyi anlıyorum. Asıl sorunun farklı.
Mesela sorunun videonun neden youtube.com/?video=asdweqew olarak verilmemesi olabilir mi acaba..

Hayır reklam olarak ta düşünmedin. Bu tecavüze kalkışmak demişsin alakası yok bu bir. neden yok? çünkü seray sever programına gelen her erkeğin kalçalarını elleyip, beni kimse ellemedi diyen bir showgirl. doğal olarak bu programda olaylar tersine döndü.

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[email protected] ekler misin
daha fazla burayı kirletmek istemiyorum.
msnde devam edelim biz.
Türk Dil Kurumu'ndan kelime bulup anlatıyorum halen tecavüze kalkışmak değil diyor.
ekle bekliyorum.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
@Caesar

Doğrumudur yanlışmıdır bilemiycem, ama ben açmam şahsen.
Görüntüde terbiyesiz 2 adet insan mevcut.
Ben buradaki konudan dolayı görmedim o videoları ama, ana haber bülteninde bile bu olay yer aldı.
İnsanlar bunlara şahit olmak istemese bile gözüne gözüne sokuyorlar! :)

Haklısın ama halk istemese bunlar yayınlanmaz. Bundan 3 sene önce her tv de bilgi yarışmaları olurdu (kim 500 milyar ister, vs), o ara o tutuyordu. 10 yıl önceye gidildiğinde western filmleri tutuyordu. Şimdi yaklaşalım. geçen seneye kadar kadın programları tuttu tvler herkesin gözüne soktu.

Bu senede her kanalda her akşam 5-6 tane saçma dizi. Bizim insanlarımızıda anlamak saçma, doğuya kürd derler, doğuya cahil derler ama bir kan davası dizisi bir doğu dizisi oldumu başından kalkamazlar.

Şimdi dönelim konumuza; sence bu 10 yıl önce 3 yıl önce 1 yıl önce ve günümüz izlendiğinde sence bir ilerleme mi var gerileme mi?

bariz gerileme var. Bu bizim elimizde arz etmezsek kimse bizi bunları vermez. desteklemezsek kimse bize bunları vermez.

Şimdi diyorsun ki ben olsaydım bu konuyu açmazdım, ama açanıda engellemem.

E o zaman şöyle anlarım ben. Şu andaki başbakan ülkeyi soyuyor ama ben olsaydım soymazdım. ama soymasını karışmam. Karışmamak doğru mu sence?

dipnot: bu son mesajım bu konuya.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Caesar arkadaş "sizi mi elliyorlar?" bölümünün fazla olduğunu kabul etti zaten. Konuyu uzatıp hep bir ağızdan adama saldırmanın bir lüzumu yoktur.
Ayrıca ortada tecavüze yeltenme yoktur, taciz vardır!
Tecavüze yeltendi ise neden tecavüz etmedi? Seray Sever engel mi oldu sanki?
Ortada sadece uygunsuz bir el ile taciz olayı vardır!

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
E o zaman şöyle anlarım ben. Şu andaki başbakan ülkeyi soyuyor ama ben olsaydım soymazdım. ama soymasını karışmam. Karışmamak doğru mu sence?

dipnot: bu son mesajım bu konuya.

Bu örnekleme bi kere tamamen konuyla ilgisizdir. Neden? Şöyle ki;
Ben önceki mesajımda iyinet forum platformunda eğer bu tarz paylaşımların yapılabilmesi için zemin varsa, insanlar paylaşabilir. Ama aynı zamanda paylaşmayadabilir... Ben paylaşmayacağımı belirttim orada.

Senin verdiğin örneği ele alacak olursak. Başbakanın ülkeyi soyması için bir platform yoktur.

Konu daha çok dağılmasın. Benim bu konunun içinde yer alma sebebim, Caesar arkadaşın, diğer arkadaşlarımıza ilk mesajında aykırıya kaçan "Sizi mi elliyorlar" kısmıdır. Kendiside oranın fazla olduğunu kabul ettiğine göre benim bu konuda dahil olmama başka bir sebep kalmadı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5