İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Serdar Ortaç Güzel konuşmuş

usmentr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Serdar Ortaç;
müzikalite açısından: berbat, bu konuda serdar ortaç müziği süper diyenlerle tartışma bile yaşanmaz çünkü popüler müzik, sabit ritim ve armoni eksikliği ile hele ki global pop müzik (yani kendi klasmanında) alanında beş para etmez. yani 3-5 darbe geçirmiş ülkemin kültür ve sanat cehaletinde serdar ortaçların beğenilmesi acı verici, dehşete düşürücü...

siyaset kimliği: herhangi bir siyasi duruşu olmadığı için ahmet kaya'ya küfredip linç edilmesine önayak olan bu xxxx adam, olayın üzerinden bikaç ay geçtiğinde asker kaçağı olduğu ortaya çıkan kişilikte ve şerefte bir adamdır. hani askerlik, ülkemin bölünme paranoyası ayakları hani o şerefli duruş(! kürtçe klip çekecem diyen adamı linç ettirmek için milleti gaza getirme şerefi).. onun onuncu yıl marşını okuyup provake ettiği gece de adamın söylediklerinin 100 katı 1000 katı bugün ülkemizde gayet de rahat yapılıyor ve kimseninde buraları böldüğü yok.. ama fırsatçı şerefli onurlu eğitimli duyarlı serdar ortaç duruşunu(!) orada da belli etmiştir.

kişilik: konuya yorum yapan arkadaşların da belirttiği üzere karı kız konser meselelerini tekrarlamıyorum bile, hadi önemli değil.. ama bu kadar(!) kişilikli, hani ülkesini milliyetçi(!) çıkışlarla seven adam.. bir de sanatçı (!) diye bize kaktırılan adam (ki sanat, sanatçı, müzik gibi kelimler bu ülkede çook hoyrat ve bol kullanılır kimse de içini adam gibi doldurmaz.) qumarbaz çıktı!!!! qumar bağımlısı çıktı.. hani bu yorumlardaki duruş??? hem de yavru vatan kıbrıstan çıkamaz bir durumdaymış.. onurlu(!) ve şerefli(!) serdar ortaç..

ayrıca bir de adi suçtan hapis meselesi vardı hatırlamıyorum!!!

magazinel duruş: kadınlar.., ilişkiler.., ve sektörü hakkında tüm gençlere örnek olacak(!) açıklamalarını ardı ardına dinledik duyduk.. o kadar ki bu ülkede karabiber olmaya aday olacak gençlerimizin en özendirildiği yaşamı saolsun o onurlu(!) şerefli(!) serdar ortaç duruşuyla bize defalarca gazladı.. biz de yapımcıların, magazincilerin zavallı oyuncağı olan "sanatçı" diye etiketlenerek piyasaya sürülen, albümünden konserine kadar gençlerimize ekonomik olarak kaktırılan serdar ortaçı siyaset, sosyoloji ve magazin otoritesi yaptık!!!

verilen haber linkindeki video çalışmıyor, ancak yorumlardan okuduğum kadarı ile ifadelerini tahmin ediyorum.. buradan gelecek önyargılı eleştirilere de kapalıyım yani daha adamın ne dediğini bile dinlememişsin diyenlere de cevabım zaten şu: bu adam ne yapsa ama ne yapsa zaten üçkağıtçı, alçak, piyasaya oynayan, cahil, kabiliyetsiz ve terbiyesiz bir adamdır.. bu metni de ona verdiğim önemden dolayı değil: internet, forum ve iletişim kanallarını bu kadar güzel ve iyi kullanan genç-yaşlı bir nesilin gündeminde bu kadar tartışılan hale gelmesi adına, sizleri tanımadan sevmem, önemsemem adına yazdım.

Noolur, sanatçı, siyasetçi, vs. gibi insanların ve kelimelerin altını doldurmak için en azından kendi kafamızda biraz daha gayret biraz da hassasiyet!

herkese saygılar,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi