İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şerefsizlik Sınırlarını Zorlamak

K

Kerasus

Misafir
Siz böyle siteleri sağa sola paste ettiginiz sürece onlar sevinecek, şu anda onların ekmeğine yağ sürüyorsunuz. Lütfen url yi silin, başka forumlardada yayınlanıyorsa uyarın silinsin.

I

i.s.a.q

Misafir
Hayır efendim en azından Saldırı yada bu çeşit yöntemlerle bilgisi olanların müdahele edebileceğini düşünmüştüm.

K

Kerasus

Misafir
Ona saldıracaklarda ne olacak yeni bir domain alıp aynı şeyi yaptıklarında onudamı buraya paste edeceksin sonra bir diğeri sonra başkası... bu iş böyle uzar gider onların ekmeğine yağ sürmeyin.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkesın mp3 sıtesının domaınını degıstırp durdugu gıbı bence hemen temızle bunu saygılar onlar cezasını cekıyor zaten

Hostsatis.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu tür sitelerin linkleri bence verilmemelidir. Onların propandasına alet olmayın !

mrt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendilerini avutmak icin guzel bir yontem
cyber-warrior , mhg, sanaldarbe ve bunlar gibi tum diger siteler zaten zoneh i herkesten cok takip edip kimin ne zaman ne yaptigini aninda bilen siteler :)
kendini bilmezlere bizim tesvikimiz olmadan gerekeni yapacaklardir, bizim bu portalda yapmamiz gereken onlarin ekmegine yag surmemek... kumda oynuyorlar sadece

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kadar tepki olmuş linli merak ettim doğrusu cyber-warrior da da dikkatimi çeken pek bişey göremedim

ConAir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
_RamseS_' Alıntı:
bu kadar tepki olmuş linli merak ettim doğrusu cyber-warrior da da dikkatimi çeken pek bişey göremedim

cogunlukla boş gezenin boş tayfasi. valla ben hic merak etmiyorum boş insan her zaman boştur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5