İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

seri ilan sitesi

umittt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaşlar, sahibinden tarzı bir ilan sitesine ihtiyacım var ve uygun fiyatlı olmalı. Bunu bana scripti ve kurulumuyla yapacak biri var mı acil?

umittt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eposta ile yazdım. Bu hafta kurduracağım siteyi, inş güzel olur. tsk

umittt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba hocam siz beğendinizse fiyatta anlaşırız
isterseniz özelden görüşmeye devam edelim

[email protected]

Hocam kurduğunuz site görünüş olarak tam istediğim gibi, yalnız admin paneline girdiğimde sol tarafta çıkan menüler tıklanmıyor. Dolayısıyla sitede hiçbir işlem yapamadım. eposta ayarlarını da yapamadığımdan site aktivasyon maili göndermediğinden üye kaydı da yapılamıyor. acil yardım lütfen.

aydınweb

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Hocam kurduğunuz site görünüş olarak tam istediğim gibi, yalnız admin paneline girdiğimde sol tarafta çıkan menüler tıklanmıyor. Dolayısıyla sitede hiçbir işlem yapamadım. eposta ayarlarını da yapamadığımdan site aktivasyon maili göndermediğinden üye kaydı da yapılamıyor. acil yardım lütfen.

Merhaba,

Sorunlarla ilgili [email protected] mail adresinden destek alabilirsiniz, Sorun çözülmüştür.

iyi geceler.

umittt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm fonksiyonları çalışan bir oto ilan scripti arıyorum. Kurulumu yapılacak ve destek verilecek.

syonetmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konuda ziyaret etmeni tavsiye ederim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

aydınweb

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Tüm fonksiyonları çalışan bir oto ilan scripti arıyorum. Kurulumu yapılacak ve destek verilecek.

merhaba 1 hafta içinde oto ilan scripti v3 satışa sunulacak 1 hafta sonra sitemizden inceleyebilirsiniz

merhaba 1 hafta içinde oto ilan scripti v3 satışa sunulacak 1 hafta sonra sitemizden inceleyebilirsiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5