İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sermayesiz İnternetten Para Kazanmak

hassanmetin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sıfır Sermaye ile hiç para harcamadan internetten para kazamak! İster öğrenci ol ister ev hanımı ol interneti ve boş vakti olan herkesin yapabileceği, part time bir meslek...

Satış ortaklığı sistemini 3 senedir uygulayan birisi olarak zaman zaman bu blog da bahsettim. Bugün daha da detaylı olarak anlatmayı istedim. Kişisel olarak internetten para kazanmak isteyenler için son dönemlerde oldukça popüler olan satış ortaklığı sistemi, 2010 yılının temmuz ayından itibaren 2013 ′e kadar geçen sürede internetten 37.000 lira kazanmamı sağladı. Ayrıca bu kazançtan devlete yaklaşık 4000 TL stopaj vergisi ödedim. Satış ortaklığı tamamen yasal bir iştir ve kesinlikle ucu açık bir pazardır. Çok büyük kazançlar sağlamak bence mümkün.

Satış ortaklığına ilk başladığım haftalarda 250-300 TL para kazanınca daha çok ilgilenip çalışarak kazancımı daha da yükselttim. Kesinlikle tecrübe gerekmiyor. Öğrenci yada ev hanımı olmak farketmez internet bağlantısı ve birazcık vakti olan herkesin yapabileceği bir meslektir.

Sadece Birazcık Ticari Zeka Yeterli…

Satış ortaklığı sistemini bu mesleğin Türkiye deki hocaları olan Cüneyt Seçkin Aykaç ve Orçun Oruç Aykaç dan GooMass ile öğrendim.

Sende Geleceğin Mesleği Olan Satış Ortaklığını öğrenip benim gibi asıl mesleğin olarak yapmak istiyorsan GooMass ı incelemeni tavsiye ederim.

GooMass Hakkında Detaylı Bilgi ve Ücretsiz İnternetten Para Kazanma Kursuna Katılmak İçin Tıkla...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5