İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sermayesiz Kar ortağım olmak istermisiniz??(Hiç bir yere üye olmanız istenmiyecek!!)

tygtyg

0
İyinet Üyesi
Katılım
21 Nisan 2010
Mesajlar
30
Reaction score
0
Arakdaşlar bildiğiniz gibi hotfile tüm uploaderlere para kaznadırıyor.Benimde upload hızım yüksek ve büyük bir arşive sahibim bunu bir yada birden fazla ortak bularak değerlendirmek istiyorum.Upload edilecek dosyaya ulaşmam zor olmuyor hele upload etmem hiç zor olmuyor ama iş upload edilen dosyaların internete yayılmasına gelince orada zorlanıyorum çok vaktimi alıyor burada devreye ortağım giriyor.Aynı anda birden çok yada onlarca forum görevlisi olan kişiler var işte benimde öyle kişilerin arasından bir ortak seçmeye ihtiyacım var.Çalışmamız şu şekilde olacak ben popüler olan oyun,film,program,absürt,müzik,yabancı-türkçe diziler vs.. bunları upload edip hazırlıyacam ortağımda bunları bağlantılarının olduğu yerlere dağıtacak bu kadar kolay.

Gelelim işin ucundaki paraya tabi ilk başlarda çok büyük paralar kazanamaya biliriz her geçen gün üzerine bişeyler koyarak arttırmak olacak amacımız.Gelir dağılımı konusundada taktir edersiniz ki işin büyük bir bölümü bende olacağı için %70 kendime %30 ortağıma olacaktır.


Tabi birde bu işin güven boyutu var herkes kendini garantiye almak ister emeğinin yanmasını istemez ve forumda yeniyim hiç bir alışverişim olmadı şuana kadar buda sizde soru işareti bırakabilir bunuda özelden konuşarak halledebiliriz.

Son olarakda hotfile gelir tablosunu bilmiyenler için buyrun inceliyebilirsiniz...

1zptdzn.jpgİLETİŞİM: [email protected](e-mail atarak daha kolay ulaşabilirsiniz)

NOT:Yıkıcı değilde yapıcı olan bütün yorum ve sorularınıza açığım...
 

lahomenia

0
İyinet Üyesi
Katılım
27 Eylül 2006
Mesajlar
0
Reaction score
0
Konum
Atlantis
üyelik rütben nedir ? kaç ödeme aldın ödemelerinin capslerini koyar mısın ?
 

tygtyg

0
İyinet Üyesi
Katılım
21 Nisan 2010
Mesajlar
30
Reaction score
0
üyelik rütben nedir ? kaç ödeme aldın ödemelerinin capslerini koyar mısın ?yeni başladım uploada ödeme alabilmem için öncelikle linklerimin yerleştirilmesi gerekiyor ve bende yerleştirmeye fazla vakit bulamıyorum bu yüzdende ödeme alamadım daha ve rütbem copper ancak güvendiğim biriyle anlaşırsam Platinium'a bile yükseltebilirim
 

tygtyg

0
İyinet Üyesi
Katılım
21 Nisan 2010
Mesajlar
30
Reaction score
0
şuanda gold oldum ve platinuma doğru gidiyorum
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst