İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sertifikalı MySQL Eğitimleri

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Mailime gelen bilgiyi paylaşmak istedim;

Sertifikalı MySQL Eğitimleri artık Türkiye’de!

İstanbul ve Ankara’da başlayacak olan MySQL Eğitimleri aşağıdaki gibidir:

* 4 Günlük MySQL for Beginners- Yeni Başlayanlar için 4 günlük Uygulamalı MySQL Eğitimi

Eğitim Tarihleri ve Kişi Başı Fiyatları

5–8 Ekim Ankara, 1.600 $+KDV
2–5 Kasım İstanbul,1.600 $+KDV

* 5 Günlük MySQL for Database Administrators- Veritabanı Yöneticileri için 5 Günlük Uygulamalı MySQL Eğitimi

Bu eğitimle MySQL kurulumunu, yedekleme stratejilerini, triggers ve views yapılarını, tablo oluşturma, görüntüleme, sunucu performansını artırma yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

Eğitim Tarihleri ve Kişi Başı Fiyatları:

14–18 Eylül İstanbul, 1.950 $+KDV
19–23 Ekim Ankara, 1.950 $+KDV
9–13 Kasım İstanbul, 1.950 $+KDV

Tüm eğitimler uzman bir MySQL Eğitmeni tarafından uygulamalı olarak verilecektir.

Katılımcılara eğitim sonunda Sun Microsystem’den katılım sertifikası verilecektir.

Eğitim kontenjanlarımız kısıtlı olup, erken rezervasyon durumunda katılımcı kontenjan sayısı artırılabilir.

Tel: +90 312 485 36 34

nurah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banada geldi ama sertifika bi anlam ifade etmiyor benim için sdu dan felan var ama bi halta yaramiyor işini yapamiyosan

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5