İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Server kiralamak istiyoruz

A

AtaCan

Misafir
Merhaba arkadaşlar ,
Yaklaşık 3 yıldır internette belirli kitleye hitap eden sitem var.
Bu güne kadar 5 host firması değiştirdim hepsindede sorunlar yaşadım.İnternet sitesi olan arkadaşlarımda bundan yana dertliler.Bir kaç arkadaşla ortaklaşa sunucu kiralayıp kendi sunucumuz üzerinde sitelerimizi barındırmak istiyoruz.
Daha önce bu forumda yazılan bir konuda www.fdcservers.net tavsiye edilmiş ama anlamadığımız bir şey var. 1 - dedicated servers , 2- virtual dedicated servers , bunlar ne demek oluyor?? virtual dedicated servers bölümündeki fiyatlar bize cazip geldi(parayı 4 e böleceğimizden :D ), virtual dedicated server ile , dedicated server arasında ne fark vardır? dedicated server bölümünde bize uyan yok , var pahalı , var biraz düşük geliyor. Sizin önerileriniz nelerdir?Yardımlarınızı bekliyorum.

worshiphim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Virtual = 1 serverin ram cpu ve harddiskini bir çok parçaya bölüp satılmasına denir root yetkiniz olur ama dandik olur dedicated gibi olmaz.. örnek 2,8ghz cpu varsa adam bunu n parçaya böler her virtual sahibi belli bir mhz kullanır üstüne çıkamaz. Boktan yani

A

AtaCan

Misafir
:D Bilgi için teşekkürler.

darXis ' e dogru yaklaşıyoruz :) şuan beklemedeyim . arkadaşlarla son görüşmeleri yapıyorum. inşallah kendimize ait serverimiz olacak:)

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
darXis den al pişman olmazsın gece gunduz ara cep telefonundan sorununu halletsin Benim makinem orda 1 ay olcak nerde ise cok memnunum

darXis biliyor aynı anda 400 500 kisi online sitemde :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi