İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Server kirlamadan da reseller satabilirsiniz..

V

Vecton

Misafir
Merhabalar..

Kendi geliştirdiğimiz ve yazdığımız Türkçe Web Hosting Kontrol Panelinin Bayilik sistemi hakkında biraz açıklama yapayım. Bu açıklama bayilik almayı düşünen çoğu kullanıcı için çok cazip gelecek...

Bu sistem üzerinde hosting müşterilerinizi kontrol edebilme imkanı, limitlerini değiştirebilme, durdurup, silebilme ve tam anlamı ile kontrol edebilme hakkına sahip oluyorsunuz.

*** Sistemin en büyük özelliği ***

Siz bayisiniz ve sizde bayi ekleyebiliyorsunuz! Eklediğiniz bayilerin hosting müşterileride dahil tam kontrol sağlayabiliyoırsunuz.

Sizin alt bayinizde bayilik ekleyebiliyor ve bu döngü bu şekilde ilerleyebiliyor.. Tabi izin vermezseniz ekleyemiyor.

Sistem üzerinde konuşmak, daha detaylı bilgi almak için iletişim kurabilirsiniz. Msn yada Email yolu ile..

İletişim : web - www.vecton.net / email - ************ / msn - ************

Saygılar...

D

dejafu

Misafir
Cevap: Sistemimizde kullandığımız panel tamamen bizim tarafımızdan yazılmış bir sistemdir. Adı TWHK (Türkçe Web Hosting Kontrol)

o zaman sol tarafta niye PLESK var? sadece merak ettim. 2 sini birdenmi saglıyorsunuz.

NOT: Hosting saglayıcısı felam değilim. Yani karalama amaçlı soru sormuyorum.

V

Vecton

Misafir
eski dataların üzerinde yapılmış bir değişiklik sonucu ortaya çıkan bir hata uyardığınız için teşekkür ederiz. plesk i sistemimizi tamamlayana kadar kullanmıştık sistemde sadece TWHK kullanılmakta.

V

Vecton

Misafir
msn adresim ********** iletişim kurarsanız test için panel verebilirim.

V

Vecton

Misafir
bukadar acele etmenize anlam veremedim, online saatlerimiz uyuşmamış sadece yarın online olursanız bilgileri alırsınız.

T

TR1Servers

Misafir
Anlam vericek birşey yok zaten senin bu kadar illaki msn'de konuşupta demo panel vermene bende anlam veremedim, Eğer bir script yazıyorsan yada her ne ise onun demosunu yapmıyormusun ?

V

Vecton

Misafir
siz paneli gezerken panel hakkında açıklama yapacaktım msn den bilgileri vermek istememin tek sebebi bu, görüyorum ki siz yapıcı değil yıkıcı amaçlar için istiyorsunuz bu paneli post atmazsanız memnun olurum.

F

fenerli

Misafir
TR1Servers' Alıntı:
Anlam vericek birşey yok zaten senin bu kadar illaki msn'de konuşupta demo panel vermene bende anlam veremedim, Eğer bir script yazıyorsan yada her ne ise onun demosunu yapmıyormusun ?

Eğer internette biraz geziyorsan bir çok uygulamada demo bölümünü görmek için mail ile başvurursun, firmada size özel bir kullanıcı adı ve link gönderir, bu türde talebide birçok kere yaptık ve gayet normal bir uygulama.

V

Vecton

Misafir
Arkadaşlar mesajlarınız için teşekkür ederim. Diğer arkadaş sanırım tatmin olmuştur bu konu için ve yapmak istediğimi anlamıştır. Ben polemiklerle değil yaptığımız ürünün özellikleri ve güzelliği ile ön plana çıkmak istiyorum bunun için bundan sonrada bu şekilde post atacak arkadaşlar varsa rica ediyorum yazmasınlar.

Saygılarımla.

T

TR1Servers

Misafir
Tatmin olucak birşey yok msn'dede online göremedim hiç sizi, Artı olarak niyuetimi, sizin düşündüğünüz gibi gibi değil eğer niyetim sistemi çalmak olsaydı onun başka yollarıda var, ama buradaki bir çok kullanıcı herkese kendi gözü ile bakıyor, Bizimle iş yapan bizim düşündüğünüz gibi birşey yapmayacağımızı çok iyi bilir...

Saygılarımızla...

V

Vecton

Misafir
Sistemi çalmanız zaten imkansız o yönden herhangi bir şüphemiz olmaz sunucumuz ile ilgilenen teknik görevli arkadaş(lar) son derece iyi kişiler. Msn de online olayına gelince günde ortalama 6 ila 13 saat arasında online oluyorum listemde olupda beni 1 gün online görmeme ihtimaliniz çok düşük.

Saygılarımla..

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tr1servers anladığım kadarı ile. sadece msn de niye demo vereceğinizden bahsediyor
burdan verse nolurki gibi bir anlam çıkarıyrum.. :) çok gereksiz yere tartışma çıkmış..

burdan verirseniz bende daha iyi olur diye düşnüyorum

V

Vecton

Misafir
UndeaD' Alıntı:
Tr1servers anladığım kadarı ile. sadece msn de niye demo vereceğinizden bahsediyor
burdan verse nolurki gibi bir anlam çıkarıyrum.. :) çok gereksiz yere tartışma çıkmış..

burdan verirseniz bende daha iyi olur diye düşnüyorum

sizde email yada msn yolu ile iletişim kurarsanız panelin demosunu verebiliriz.

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok ben görmek istemyiorum :) sadece gereksiz yerer sorun çıkmış ondan mesaj yazdım dedicated var bende pek işime yaramaz yani

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5