İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

server paylasmak isteyen

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Aşağıdaki sunucuyu Burst'ten kiralayacağım. Bana 1-2 aylığına fazla gelecek, isteyenle ortak alabiliriz.

P4 2.0 GHZ
512 MB RAM
60 + 80 GB IDE HDD
Shared 10mbps Unmetered
$64.95

Kontrol paneli almıyorum. 1 ay sonra kendi yazdığım paneli yükleyeceğim ücretsiz olarak kullanabiliriz. O zamana kadar sitelerinizi, ftp/sql bilgilerinizi ben kurabilirim.

Bana 80-90 GB disk alanı lazım, geri kalanı siz kullanabilirsiniz. Burst'un 10mbps unmetered politikası, best-effort şeklindedir. Ortalama 3-4bin GB civarı kullanılabilir sanırım. Kısacası hattın izin verdiği ölçüde bandwidth ölçümü yok.

30 dolar'a vereceğim aylık. 35'ini de ben öderim.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Kesinlikle alma.
Network çok kötü.

Ayda 5-6 kez sunucu down oluyor 30 ar dakikalığına.

Ayrıca belirli sürelerde hat çok ağırlaşıyor,pingler bile inanılmaz değerlere çıkabiliyor.

Aman diyeyim.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ne zamandır böyle? Ben en son kullandığımda fiyata göre iyiydi baya network. 5-6 kere olması kötü ama garantileri filan vardı ben kullanırken

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
garantisi batsın.

ben defalarca kullandım test etmek için dahi makine aldım.

dandik olma konusunda üstlerine yok.

Ha bir de sürekli bakım yapıyorlar.

Aynı nixcon gibiler arkadaşım inanır mısın :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5