İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Server Test için Botnet, DDOS veya SYN Saldırısı Gerekiyor !

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
bot dediği şu

images

yada şu

images

siz yalnış anlamışsınız :p

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
bazen hak veriyorum bazende kızıyorum, bende bot yapmayı o alan ile ilgilenmeyi çok isterdim bir zamanlar ama sebebi vardı, kerestenin bitanesi güzelim sitemin içeriğini komple çalmıştı ve yüzsüzlük ve pişkinlikte sınır tanımıyordu o kadar rica ettim güzel bir dille anlattım bak senin yaşın genç hobi olarak site açıyorsun ama biz aile geçindiriyoruz falan filan ama nafile o zaman anladımki bazen bot gerçekten işe yarıyor ama bizde yok işte böyle durumlarda elinin altında olması gerekli diye düşünüyorum, harici keyfi açıdan çok gereksiz bir şey, ha birde böyle server vb test aşamaları için iyi oluyor server sunucu sahipleri için falan

cFrog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bazen hak veriyorum bazende kızıyorum, bende bot yapmayı o alan ile ilgilenmeyi çok isterdim bir zamanlar ama sebebi vardı, kerestenin bitanesi güzelim sitemin içeriğini komple çalmıştı ve yüzsüzlük ve pişkinlikte sınır tanımıyordu o kadar rica ettim güzel bir dille anlattım bak senin yaşın genç hobi olarak site açıyorsun ama biz aile geçindiriyoruz falan filan ama nafile o zaman anladımki bazen bot gerçekten işe yarıyor ama bizde yok işte böyle durumlarda elinin altında olması gerekli diye düşünüyorum, harici keyfi açıdan çok gereksiz bir şey, ha birde böyle server vb test aşamaları için iyi oluyor server sunucu sahipleri için falan

Şöyle bir örnek vereyim arkadaşlar dün birisiyle alışverişimiz oldu daha 3. saate sitesindeki reklamları kaldırmış ben bu adama saldırmayayımda kime saldırayım msnden yazdım dalgamı geçiyorsun benimle dedi engeli bastı:);) neyse konuyu saptırmayalım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5