İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Serverimize link alimi var!

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam tum site sahiplerine biz kendi serverimize yani irc.delikanlim.net link aliyoruz +50 useri olan guzel ortam ariyan guzel ortami olan sitelerle link alimi yapiyoruz. Serverimiz CR´dir mirc girisi sadece görevlere acikdir Sohbet yerimiz cok kaliteli sevimli ve iyi bir yönetime sahipdir. Userlerimiz cogu avrupadan gelme. Kontrol etmek isteyenler www.delikanlim.net/chat.htm baka bilirler buyursun gelsin baksin :)
ilgilenen arkadaslar burdan yada ö.m ata bilirler yada chate gelip konusa biliriz... Saygilarimla....

VoLKyY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben gelmek isterim seni öncelerdende taniyorum. Suan sitem yapım aşamasında +50 user neden? burasini anlamiş degilim. Benim sitem sohbetle alakali bir site olmayacak ama icine sohbet bölümü koyacagim. tabiki istenirsek geliriz :) ne kadar userimiz olur bilemem.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam su +50 user sayisi yani anlik user sayisi 50 uzerinde olan sitelerle anlasma yapiyoruz. Yeni siten hayirli olsun acilsin apletimizi eklersin eger uygunsa yetkide kanalda acariz sana tabiki kabul edersen öbur turlu anlasma yapamayiz...

Teklifimiz hala aciktir eger teklifimizi kabul edenler varsa buyursunlar gelsinler...

VoLKyY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tesekkür ederim. Sağol. Sitesinde Sohbet Barindirmak isteyenlere ben tavsiye ederim. Daha önce girdigim sohbet odalarında bilirim kendisini iyi birisidir. Sohbet odalarında muhabbetlerde güzeldir.

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
User userdir 10+ olur veya 1000+ olur link istıyorsan herkese açık olmalısın 50+ user şart koşman çok yanlış

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tsk volkyy tavsiye icin. Duman user userdir ama benim userden asagi gelen user bana karli gelmez zararli gelir bide faydasi olmaz. Senin dedigin gibi yapsam her sitesi olan herkese bir kanal acsa server kanal dolar ve buyuk kanala gelip reklam yapip adam calarlar. Amacimiz bizim gibi useri ortami sohbeti iyi olan birlerine guzel ortam vermek onlar kanalarinda bizse kendi kanalarimizda islerimize bakalim. Amacimiz bu begenende olur begenmiyende. Allaha bin sükür tek siteyle serveride ortamida sohbetide iyi göturuyoruz. Bazi yerlere bakiyorum hep clone sokuyorlar anlamiyorum ne fayda göruyorlar dolsa ne olcak dolmasa ne olcak sohbeti ortami guzel olmadikdan sonra...

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Seni iyi anlıyorum clone dediğin boş şeyler.
1 network içerisinde kanal reklami url reklamı zaten olmaması lazım.
web sahiplerının birbirlerine destek vermeleri lazım (birbirlerinin userine göz dikerek değil)
herşeyden önce yönetim sağlam kişilerden oluşmalı ortam iyi oldumu zaten web site sahipleri bunun farkına vardıklarında serverına yollendireceklerdir sitelerini.
şartımız 50+ userdır denmesine olumlu bakmıyorum bugun farzedelımkı benım 10 userım var iyi çalışırım reklam verırım kasarım kendımı 200+ yaparım "HERKESE KAPIMIZ AÇIK" demelisin.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yönetimiz baya iyi gerci cogu biz bize yeterliyiz diyorlar ama yinede bazi iyi linkler alsak iyi olur hem reklam olur hem adimiz cikar hem millete hizmet veririz cunku serverimiz olmadinda cok yer degistirdik masallah corap degisme gibi server degistiriyorduk ya kapaniyordu ya adamlar sonradan yamuk cikiyordu adimiz cikti göcmenkuslari :) onun icin serveri olmiyanlarin dertleri anliyorum..
Kapimiz herkese acik ama istedigimiz user sayisi olmasa ne yetki veririz nede kanalarina link sadece kanal acariz bide kendisine bir mirc girisi veririz. Sonradan bakariz duruma iyise gerekeni yapariz. Simdi bazilari yazarki amanda cok istiyon su bu bizim dusuncemiz istegimiz sonucta suan kendimizde durumdan memnunuz... Saygilarimla

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam yeniden serverimize yeniden link almaya karar verdik bu baslik baya eski yenisi acmak istemedim direkt burdan devam edim ama degisik bir dusunceyle.

20+ sabit useri oLan ve serverimize uyum sagliyabilen server arayan kisilere duyurulur gelin yabana gitmeyin :)

ilgilenen arkadaslar www.delikanlim.net den baka bilirler chat yerimizde mirc girisi kapalidir spam yoktur radyomuzda var ve allaha sukur cok guzel bir ortamiz var ilgilenenlere duyurulur... saygilarimla

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam yeniden uzun aradan sonra serverimize yine link alimi var user sayisi farketmez sitesinin icerigi iyi olan ve user sayisida birazda olsun var olan kisiler varsa burda veya msnimde bana ulasa bilirsiniz. Chat yerimizi görmek isteyenler buradan baka bilirsiniz en guzel ortam ve hilesiz en dusuk 30 en fazla 80 useri vardir bazi siteler gibi hile yapip 150 - 300 yapanlar var asla gerek duymadim öyle seylere hilesiz guzel ortam ve seviyeli yer ariyanlar varsa buyursun gelsin. saygilarimla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5