İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Service Unavailable hatası

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Öncelikle herkese merhaba diyorum.

Sayfa ma ulaşamıyorum sayfaya girmek istediğimde Service Unavailable hatası ile karşılaşıyorum fakat ftp ve kontrol panelinde bir problem yok sorun neden kaynaklanıyor acaba yardımcı olabilirmisiniz?

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sorunu çözdüm saolun moderatörlerden ricam konunun silinmesidir herkesten özür dilerim...

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ismozalp' Alıntı:
Sorunu çözdüm saolun moderatörlerden ricam konunun silinmesidir herkesten özür dilerim...

Sorunu nasıl çözdüğünüzü yazsaydınız bari, başımıza gelirse ne yapacağımızı bilirdik, konunun amacı da yerini bulur. :)

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tabiki söyleyim Serverde iss kapalıymış girdim ve iss yi açtım hepsi bu kadar.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Merhaba hatanın sebebi sunucuda bakım olduğu zaman Service Unavailable hatası alırsınız yani sizden veya sizin yaziliminizdan kaynaklanmaz bu hata sadece sunucudan veya sunucu servislerinden kaynaklanir

saygılar

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı sorunu bende yasadım. Db askıda kaldıgında da bu sorun cıkıyordu. sonuc itibari ile iis i resetledigimde anca sorun cozuluyordu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi