İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Serya.Net İnternet Hizmetleri!

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu forumda hala neden host siteleri tanıtılır anlamam.

iyide olsa kötüde olsa hostingcilerden kim konu açarsa açsın sonunda hep o kişiye yüklenilir :S

neyse başarılar seyra.net

W

WingmaN

Misafir
Yardım etmeye çalışırsın, suçlu çıkarsın. Bilgiye ve kişiye saygı lütfen.

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WingmaN' Alıntı:
Şuan yeni kuruluyor Makinalar alındı hizmete sunuldu. Bina inşa edildi , onarıldı eşyalar düzenlendi, pc ler hazırlandı . :)

Kolaygelsin

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WingmaN' Alıntı:
Şuan yeni kuruluyor Makinalar alındı hizmete sunuldu. Bina inşa edildi , onarıldı eşyalar düzenlendi, pc ler hazırlandı . :)

Belçika mı demiştiniz ?

---

Site http://serya.net
Domain serya.net
IP address 67.15.72.**
Country US

---

bu kadarı yeterli sanırım.

İyi çalışmalar..

W

WingmaN

Misafir
ip adres'leri DataCenter üzerine daha yetki alınmadı. 1500 ip Beklemede tutuluyor.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WingmaN' Alıntı:
ip adres'leri DataCenter üzerine daha yetki alınmadı. 1500 ip Beklemede tutuluyor.

burada mesaj yazan arkadaşların ortalamasını al ben işte o şekilde düşünüyorum.

ama daha önemlisi bu mesajın lütfen son BOLD mesajın olsun. her söylediğin nası bold yapmaya değer bir söz olabilir. yani daha önemli bir sözcüğü bold yap bence..
söylediklerimin hepsi çok önemli diyorsan tamamını normal yap lütfen.

saygılar..

W

WingmaN

Misafir
Daha önceki forumlardan alışkanlık olsa gerek, tamam sorun değil bundan böyle düz yazarım.

G

Geveze.at

Misafir
arkadasim sen ilk bastan yanlis yapmissin. Temelini hazirlamadan ucmaya kalkmissin. Burada hele bunu satman yanlis oldu. Senin sandigin kadar amatör degiliz.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
hocam dc'yi aç oraya geçelim biz iyinet'te hosting satanlar olarak, dc'yi açınca mesaj yaz biz hep burdayız.

W

WingmaN

Misafir
Tanımadığınız için yorum yapmayın şahsıma. Bu hiç de hoş bir şey olmaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5