İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sessiz derbi GS'nin

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
güzel maç oldu :) Nonda çok iyiydi.. Ümit Karan'a hiç etmeyeceğim kadar saydım :( bi adam okadarmı kötü oynar.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türk gibi başla alman gibi bitir diye boşuna dememişler.şu almanlarda ki disiplini almamız lazım.hakan ve lincoln ün olmadığını duyunca herkes napıyor bu dedi ama sonuçta koyduğum kurala uymayan kim olursa olsun keserim mesajını böyle önemli bir derbi öncesi verdi.bravo felkamp

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
offf beee offffff Besiktas yarı yolda bıraktı! Neyseki izlemedim izleseydim cıldırırdım

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bence Feldkamp Hakan ve Lincoln'ü dinlendirmek istedi. (Gerçi Hakan'ı 3-4 sene dinlendirse, Şaban iflah olmaz) Sion maçını bayağı önemsediğini çıkarıyorum buradan. Ama "Hakan ve Lincoln'ü dinlendireceğim" deseydi ortalık ayağa kalkardı, herkes "Feldkamp istifa" diye bağırırdı. "Kocuman derbi maç varken Sion maçına mı saklıyorsun bu iki oyuncuyu." demez miydik yani? Derdik derdik...

Bakın, şimdi ne oldu? "Disiplinsizlik yüzünden maç kadrosuna alınmadılar" şeklinde bir demeç verildi. Hem tepkisiz kalmamıza yol açtı, hem de "Vaaay Feldkamp çok disiplinli, taviz vermiyor." dedik. Sonuçta bu numarayı yedik...

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Oruç muydun? Oruç bozuldu di mi? Ondan soruyorsun bana. :D

Üstüne bir şişe şalgam suyu bile içtik. Hatta Orkun yine mütemadiyen nasihat veriyordu defansa. Adeta ordu komutanı gibi, dahice fikirlerini sahaya yansıttı. Bu arada görmedim sanmayın. Lincoln'ün ağzına mikrofon takmışlar, Arda'da da bir tane mikrofon. Lincoln, "şimdi sol tarafa gidiyormuş gibi yap, sağ tarafa kaç" filan diyordu. Sesler karışmış, bir ara spikerin sesi gitti, Lincoln'ün sesi geldi. O sıra Arda'yı düşürdüler, sülaleye saydırdı küfrü. Penaltı oldu o pozisyon zaten. :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5