Sevdikleriniz yeni yılda Cosa Akıllı Kombi Kiti’nin konforunu yaşasın

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Sevdikleriniz yeni yılda Cosa Akıllı Kombi Kiti’nin konforunu yaşasın

Yeni yılda yakınlarınızı Cosa Akıllı Kombi Kiti hediyesiyle mutlu edebilirsiniz. Ev sıcaklığının cep telefonundan yönetilmesine imkan tanıyan ve bu şekilde doğalgaz kullanımında %30’a kadar tasarruf sağlayan Cosa’yla, sevdiklerinize kışı daha konforlu yaşatın.

Akıllı ev konseptinin öncülerinden Nuvia’nın geçen yıl piyasaya sürdüğü Cosa Akıllı Kombi Kiti yılbaşında sevdiklerine farklı ve kullanışlı bir hediye vermek isteyenler için benzersiz özellikleriyle ön plana çıkıyor. Satın almanın yanı sıra kiralama opsiyonu da bulunan Cosa Akıllı Kombi Kiti ile kombiye bağlanılarak ev sıcaklığı cep telefonu üzerinden kolayca yönetilebiliyor. Şık tasarımı ve hesaplı fiyatıyla dikkat çeken “Cosa Akıllı Kombi Kiti”ne kendi web sitesi (www.cosa.com.tr) ile birlikte n11.com, hepsiburada.com, odatermostati.org, Pupa, Kliksa mağazalarından ve Demirdöküm servislerinden ulaşılabiliyor.

Doğalgaz faturalarında %30’ varan tasarruf

Doğalgaz tüketiminde ve faturalarda %30’lara varan yüksek bir oranda tasarruf sağlayabilen yeni nesil akıllı kablosuz oda termostatı Cosa Akıllı Kombi Kiti sadece bir yıl içerisinde satın alma parasını amorti etmiş oluyor.

Türkiye’deki 10 milyon kombinin %70’i yanlış kullanılıyor

Kombi kullanıcılarının, kombiler sürekli açık mı tutulmalı, evden çıkınca kısılmalı mı gece yatarken ne olmalı gibi birçok sorusu Cosa Akıllı Kombi Kiti ile çözüme kavuşuyor.
Oda sıcaklığını ölçerek kombinin çalışıp çalışmaması gerektiğine karar veren Coa Akıllı Kombi Kiti, doğalgazın en verimli tüketileceği petek suyu sıcaklığını ayarlama özelliğiyle, kombinin çok daha kısa sürelerle kullanımına olanak vererek tasarruf sağlıyor.

Cepten kontrol

Cosa, akıllı telefonlar ile birlikte kullanıldığı için kontrolün hep ev sakinlerinde olmasına imkân veriyor. Kolay kullanımlı bir uygulama üzerinden yürütülen kit yönetimi sayesinde Cosa, evinizin istenilen zamanda istenilen sıcaklıkta olmasına imkan tanıyor.

Yüzde yüz yerli

Türkiye’nin ilk enerji temalı teknokenti olan İstanbul Teknik Üniversitesi Enerji Teknokenti’nde bir yılı aşkın bir ar-ge süreci sonucu geliştirilen Cosa tamamen yerli bir ürün olma özelliğiyle dikkat çekiyor.

Evlerin nem oranı artık kontrol altında
Bir yıl önce piyasaya sunulan Cosa, yeni eklenen nem ölçme özelliği ile sıcaklığın yanı sıra artık evin hava kalitesi konusunda da bilgilendiriyor. Böylece gerekli önlemleri alarak evin nem oranını kontrol altında tutulabiliyor
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst