İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sevdim burayı...

ElektroNikotin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
S.Alykm,

İyinet platformuna üye olurken çoğu webmaster sitesindeki gibi yeni yetme bir üye sayılıp ciddiye alınmayacağımı düşünerek üye oldum.Oysa ki üye olunca daha yeni olmama rağmen mesajlarımın ciddiye alınıp cevap verilmesi ön yargımı kırdı.İyinet v2 teması da bayağı hoşuma gitti.Zaten bir ortamda ilk dikkat ettiğim şey tasarımdır.Tasarım özgünse ortam da özgündür.
Fazla uzatıp sizleri sıkmadan kendimi tanıtayım:
Adım Emre Koral, İstanbul' da yaşıyorum.İngilizce kelimeleri ağzını yamultarak okuyanlara kıl olurum.Kafamı dağıtmak için Club ve Sagopa dinlerim ama genelde ne olursa dinlerim(Yeter ki müzik olsun hesabı).CSS,HTML,XHTML ve SEO konusunda mükemmelim, harikayım, bir numarayım demesem de bu konular hakkında az çok bir şeyler bildiğimi söyleyebilirim.Benden bu kadar ...

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
hoş bulduk kardeşim.Bu arada avatarın süper :).

Teşekkür ederim, kedi hastasıyım ama obez kedileri daha çok seviyorum işte böyle :

1hqs07.jpg

miyuffff. yirim onu be :eek:

ElektroNikotin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yanlış okumuşum Emre Emrah aynı kapıya çıkıyo işte :D

Yani, orası biraz öyle :).

Teşekkür ederim, kedi hastasıyım ama obez kedileri daha çok seviyorum işte böyle :

1hqs07.jpg

miyuffff. yirim onu be :eek:

Bu da benden sana bir obez kedi ama bu avatarındakini yer :):

fat_cat.jpg

Hoş geldin emre, sefalar da getirdin mi bari :)

Getirdim getirdim.

Hoşgeldin iyinete :)

Hoşbulduk.Şu iyinet yazısını ne zaman görsem iyiniyet diye okuyordum.Sonunda alıştım :).

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Kardeşim, Ölürüm ona ben yaaa keşke öyle bir kedim olsaydı :(((

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Beni yesin gerekir ise, bunun hiç önemi yok... Ne güzel her gece onunla uyurdum :eek:

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Satın almayın.
Sokak kedilerinden kendi evinize alınki sokaktaki hayvanlarımızında evleri olsun.
Bu arada hoşgeldin Emre.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Adsense ödemesi gelsin alayım sana bir tane diyecem ama adsenseden gelecek üç kuruş o koca hayvana yetmez :)

Bu ince davranışın için takdir ediyorum. Düşünmen bile yeterli :)

Satın almayın.
Sokak kedilerinden kendi evinize alınki sokaktaki hayvanlarımızında evleri olsun.
Bu arada hoşgeldin Emre.

Evet kesinlik ile, katılıyorum aslında da, hangi birisini alacağız ki? Gerçi herkes bir tane alsa evine, sokaklarda bir tane bile başı boş, aç ve susuz kedilerimiz kalmazdı.

Böyle hayvansever insanları forum iyinet'te görmek çok hoş ve mutlu edici açıkçası :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5