İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sevgi.info satiLiktir..

L

Limitsiz.Net

Misafir
güzel domain ama info lar para etmiyor

bu arada

sevgi.ca sevgi.bz sevgi.it sevgi.nu sevgi.md sevgi.fr sevgi.ch sevgi.be sevgi.cn vs vs bunlar bosta kalmıs :)

D

domainturk

Misafir
Limitsiz.Net' Alıntı:
güzel domain ama info lar para etmiyor

bu arada

sevgi.ca sevgi.bz sevgi.it sevgi.nu sevgi.md sevgi.fr sevgi.ch sevgi.be sevgi.cn vs vs bunlar bosta kalmıs :)

Bahsetmis oLdugun uzantiLari .Info uzantilari aldigin gibi rahatlikla alabilicekmisin?

B

bedava.dk

Misafir
:) sevgi.dk da bos

Domainturk demiski: Bahsetmis oLdugun uzantiLari .Info uzantilari aldigin gibi rahatlikla alabilicekmisin?

Tabiki rahatlikla alamiyacak,örnegin dk domain 50 euro

D

domainturk

Misafir
bedava.dk' Alıntı:
:) sevgi.dk da bos

Domainturk demiski: Bahsetmis oLdugun uzantiLari .Info uzantilari aldigin gibi rahatlikla alabilicekmisin?

Tabiki rahatlikla alamiyacak,örnegin dk domain 50 euro

Biraz arastirma yapinca insan daha da cok bilgi sahibi oluyor..ona gore yorumlar yapiyor dimi :)

S

SempatiX

Misafir
Bir domain alınıyorsa bir amacı vardır, buda gelir yada bir amaca hizmettir... Gelir için alınacaksa ödenen parayı iki aydada çıkartır domain, bir amaç için alınacaksa verilen para göze gözükmez... Bu açıdanda değerlendirelim... Ben yok almayın felan filan için yazmıyorum bunu sadece yapılan acıklamalara cevap olarak, yanlış anlaşılmasın...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5