İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"Sevgili arıyorum, gelin"

Any0ne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Çinli kızın çağrısı üzerine bütün erkekler kapısına toplandı!

DÜNYANIN en kalabalık ülkesi olan Çin’de üniversitesi öğrencisi Zhang Mengqian, kendisine bir erkek arkadaş arıyordu. Üniversitenin ilan tabelasına “Adım Zhang, çekici olduğumu düşünüyorum ancak erkek arkadaş bulamıyorum. Kadere inanırım. Aynı düşünceleri paylaşıyorsak, 11 Mart’ta saat 12.30’da kaldığım yurdun önüne gel ve adımı haykır. Gizlice seni izliyor olacağım ve eğer benim tipimsen aşağıya inip seninle tanışacağım” diye yazdı. 25 erkeğe bir kadın düştüğü üniversiteden binlerce genç kızın yurdun önünde toplandı. Kalabalık kızın adını haykırarak dışarı çıkması için cesaretlendirmeye çalıştı. İlanına bir ya da iki erkeğin cevap vereceğini uman Zhang, binlerce erkeğe kapısının önünde görünce odasından dışarı bile çıkmadı.

14 Mart 2010 Pazar

Lee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
cinli kız bence dalga geciyor :)

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
ne sazanlar ya o ilanı bir erkek oraya yazıp milleti işletiyorda olabilirdi :)

Taylan

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Türkiye'de olsa o yurdu yıkarlar, bakın yıkarlar demiyorum yıkarlar :D ( bkz : cmylmz )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5