İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEVGİLİ HOCAMA DESTEK LÜTFEN

smuratmuham

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlarım açtığım bu konunun sitemiz ile bir ilgisi yok ancak sizlerden destek almak amacıyla konuyu buraya affınıza sığınarak açtım.
Beni yetiştiren sevgili hocam Osman ÇAKRAK milletvekili seçimlerine aday olmak için başvurdu.kendisi gibi diğer rakipleri ile aşağıdaki linkde bir anket açıldı.ben de sevgili hocama belki biraz vefa borcumu öderim diye sizlerle paylaşıyorum.

Eğer sizde öğretmenimize destek vermek isterseniz aşağıdaki linkde osman çakrak hocamıza bir oy veriniz.

LİNK
(Üye Olduğu Parti Konusunda Hiçbir Olumlu Olumsuz Bir Düşünce İçerisinde Olmadığımıda Belirtirim.)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Başlığın tamamı ve yazı içeriğinin tamamı büyük harfle yazılamaz, forum kurallarına aykırı lütfen düzelt arkadaşım. Bir yönetici değilim ama bir üye olarak çok çirkin duruyor tüm yazıların büyük harfle yazılması, lütfen gerekli düzenlemeleri yapınız, forum kurallarınıda okursanız sizin için daha iyi olur paylaşım yapmadan önce ;=)

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
aynen öyle katılıyorum arkadaşa, yazıları küçük harfle yazarsanız hem sizin açınızdan, hemde bizim açımızdan daha iyi olur kanısındayım.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
500 TL karşılığında ailece oy verebiliriz. Madem milletvekili olup vergilerimizi alacak bari bize destek olsun.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Yazı fontu büyük diye zor geldi okuması demin ama şimdi okuyunca şaşırdım gerçekten habere.

Sonuçta bu ankete katılması gereken insanlar o bölgede yaşıyan insanlar, bizim karışmamız ne derece etik ve ne derece doğru?

Ayrıca anket düzenleyen site hit kaynağı olarak iyinet forumunu görünce bence sizin adayınızı ihraç etmeli anketten. (Bu kadar detaylı düşüncek bir site olduklarından şüpheliyim ama ben her 1k ziyaretçimden 900üne bakıyorum en az, nerden gelmişler, hangi anahtar kelimeler ile gelmişler diye)

Tanımadığım bir insan hakkında, hele ki milletvekilliği seçimi söz konusu ise, bu kadar önemli bir konuda insanları yanıltmaya teşvik etmeniz uygun bir hareket değil. Hatta ahlaksızlık olarak görüyorum.

Not: Ayrıca foruma siyaset karışması doğru değil. Sonuçta hiçbir parti adı vermemişsiniz ama bir kıvılcım ile ortalık karışabilir. Siyasi ve dini konuları görmeyi sevmiyorum bu forumda, bir üye olarak.

seoking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ankette istediğiniz kişiyi ücreti karşılığında 1. yaparım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5