İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sevgililer Günü Hediyesi Aldınız mı?

mustafahazirci

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Sevgililer günü hediyesi kadınlar için çok ayrı bir anlam taşımaktadır. Eğer bir kadına sevgililer gününde hediye alacaksanız ince düşünmeli ve onu şaşırtmalısınız. Bunu başarmak için kendinizde yeterli ışığı göremiyorsanız düşüncelerimle size el feneri olmayı sanırım başarabilirim :aşık:

Genel olarak kadınlarımız hatırlanmaktan hoşlanır. Bu kategoriye annelerimiz, kız kardeşlerimiz, ablalarımız ve sevgililerimizin tamamı giriyor. Yani cinsiyeti bayan olan herkes hatırlanmaktan hoşlanır. Ona, onu hatırladığınızı değil hiç aklınızdan çıkartamadığınızı yansıtabilirseniz kalbini de kazanmış olursunuz. İşte bunu yapabilmek için sevgililer günü hediyesi çok büyük bir fırsat gibi gözüküyor. Bayanlar böyle özel günlerde yalnızlığını göz önüne getirerek birinin onu mutlu etmesini bekler. İşte o beyaz atlı kişi siz olacaksınız :)

hearts.jpg

Bunun için ne düzeyde titiz olmanız gerektiğini ancak siz belirleyebilirsiniz. Çünkü karşı tarafın karakteri sizin titizlik düzeyinizi belirleyen nitelik olacak. Sevgililer günü hediyesi alırken ister işinizi son güne bırakırsınız isterseniz de şimdiden hediye araştırmaya başlayabilirsiniz. Fakat size tavsiyem; "Hediyenin kusursuz olabilmesi için çok düşünmeli ve çok tavsiye almalısınız."

Ben elimden geldiği kadar sevgililer gününe özel yazılar yazmaya devam ediyor olacağım. Bu yüzden beni de takip etmeniz de fayda var. Hem kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5