İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sevgililer Günü Scriptini Geliştirdim Ve Satıyorum. Full+Full Yeni!

ishak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Ortalıkta bir sürü çıkma teklifi scripti var buda onlardan biri tasarımı geliştirdim ve kurulumu yapıp İstediğiniz Domaini (Örnek:ilayda-mehmet.net gibi) alarak hostinge kurup size teslim edeceğim. Kar ve yağmur yağışlarıyla site adete bir romantizm sitesine dönüşüyor.Hatta Havai fişek ve Sokak lambası İntrosuda içinde!​

VEEEEEE En sonunda Mükemmel bir vazgeçtim.com'a Ayit Seniseviyorum.swf si arkadaşlar Bu fırsat kaçmaz.

Demo Site :http://twittertakp.tk/seni-seviyorum/

Arkadaşlar Kurulum+Hosting+Domain Ve istediğiniz her yere Müzik Efekti Koyma Şansı ile birlikte sitenin istenilen kısımları değiştirilir Ve Bu site bu Şekilde ilk gelen kişiye 10 :tl: İlk kişiden Sonrakilere 20 :tl: Ye Teslim ediyorum.İstenilen Yere kızın isimleride Yazılabilir.

Script'in Sade hali Yani hiç bir efenk olmadan ve Bütün resimlerin aynı olduğu scriptleri Bedavayada bulabilirsiniz arkadaşlar ben Kendi süslemelerimle Yapmış olduğum gelişmiş halini satıyorum.​

Yeni Durum Beğendirme Sitemizde Yerini Aldı forumumuzda. İsteyenlere 2 siteyide Satarım Ve tabi daha uygun Bir şekilde. Yukarıdaki script 20 TL idi Bu scriptim ve içindeki kişilerde hediye olarak 25 TL " 2 siteyi alanlara ise 2 Site sadece 40 TL​

Durum Beğendirme/Abone/Yorum DEMO LİNK​

Arkadaşlar Bütün Bayan arkadaşlarıma gösterdim Yeminle Hepsi çok beğendi çok romantik dedi. Hiç kaçırmayın işinizi Sağlama alın bu siteyi alarak :)

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Scripti bayağı bir editleyerek geliştirmişsin hoş olmuş ve oldukça'da elite bir görünüme girmiş şahsen, sevgiliye hediye edilebilecek çok güzel bir armağan olsa gerek bu!

Hayırlı satışlar,
Bol kazançlar.

ishak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Scripti bayağı bir editleyerek geliştirmişsin hoş olmuş ve oldukça'da elite bir görünüme girmiş şahsen, sevgiliye hediye edilebilecek çok güzel bir armağan olsa gerek bu!

Hayırlı satışlar,
Bol kazançlar.

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ÜCRETSİZ OLANLARINI HEPİMİZ BİLİYORUZ ÇOK BASİT FAKAT BUNA EPEY BİR UĞRAŞ VERDİM VE İSTENİLEN HER ŞEY EKLEYİP ÇIKARTABİLİYORUM. FİYAT UYGUN HERALDE?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5