İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sevgilinize Farklı Bir Hediye! | "X, Y Seni Çok Seviyor" Videosu

BuRacK

1
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zrVwx.png

www.senicokseviyor.net
Merhabalar arkadaşlar...
Yolda geçen 10-20 vs kişiyi durdurup, sizin adınız ve sevgilinizin adına özel "seni seviyor" dedirtiyoruz. (Ayşe, Ali Seni Çok Seviyor*)

Doğum günü videosu
Beni Affet videosu
Evlilik Teklifi
İsterseniz, belirlediğiniz farklı bir cümle de söyletebiliriz.

Ödemesi gönderilen videonun sizden kaynaklanan sebeplere para iadesi yapılmamaktadır.
msn : [email protected]
Tel : 0507 614 16 04
Ek Seçenekler :
Şiir + 25 lira
Alevli baş harfler +25 lira
Kısa beste +25 lira
Tam beste + 50 lira
Dilek feneri + 25 lira
Pankart : + 50 lira
Tshirte yazıyla söyletme 5 kişi : 50 lira
demo : http://youtu.be/aEdMQSsr0_k
Mumlarla Kalp içine baş harfler + 30 lira

Mumla kalp içine baş harfler demo :
http://youtu.be/bqHrR1c2zJ0
Birden fazla ek seçenekte indirim uygulanır.
Hava Şartlarından dolayı siparişler gecikebiliyor. o yüzden siparişinizi son güne bırakmak yerine erkenden vermeye özen gösterin. :)
  • Videodaki insan topluluğu bayan, erkek, genç, yaşlı, çocuk yani her türlü insandan oluşuyor.
  • Videolar "FULL HD kamera" ile çekilmektedir.
  • Bir aksilik çıkmadığı sürece (fazla sipariş, özel sebepler v.s.) en fazla 2 gün içinde videolar teslim edilecektir. (Yağmurlu günler veya Çok sıcak olan günler dışında..)
Demoda görüntü kalitesi düşük gözüküyor. Siparişler upload sitelerine upload edilip HD kalitesinde teslim edilmektedir

DEMO:
http://www.youtube.com/watch?v=rjbN_2nUagA
ban_ucret.png

10 farklı kişi için: 25 TL
20 farklı kişi için: 50 TL

R10 YORUMLARI

süper süper ötesi mükemmel harika benzeri bir çok güzel kelimenin içinde bulunacagı bir video hazırladı arkadaş..
süper ilgi süper alaka süper iş ne diyim gözünüz kapalı arkadaşa iş verebilirsiniz.. :)
tekrar teşekkürler hemde çoook teşekkürler :D
Burak Kardeşim gerçekten çok iyi işler çıkarıyor. bende bir tane yaptırıyorum istediklerimi yapmak için elinden ne geliyorsa yapıyor. öyle ki ben oluversin dememe rağmen memnun edebilmek için inatla uğraştı ve hala daha kusursuz olması için uğraşıyor her şey için teşekkürler. nazik, anlayışlı ve karşısındakini dinlemesini bilen biridir tavsiye ederim...
Dayanamadım kendi kız arkadaşım içinde bir tane yaptırdım, harika bir iş çıkardı arkadaş :D
Yaptırmak isteyen arkadaşlara küçük bir tavsiye, videoyu aceleye getirmeye çalışmayın. Çok daha güzel şeyler çıkartıyor arkadaş :D
Arkadaşlar,bu kardeşimizin yaptığı her video mükemmel,aldığı her para helal,gerçekten işinin ehli ve güvenilir biri,yaptığı işi büyük bir titizlikle yerine getiriyor,eşimin doğum günü için yaptırdığım videoyu facebook'ta paylaştım,Eşim çok beğendi,Facebookta bu zamana kadar yaptığım,paylaşımların arasında en çok yorum ve beğeni alan video oldu,Herkese tavsiye ederim,Teşekkürler Burak..Yaptığın bu güzel çalışmaların devamını hiç bozulmadan getirmeni temenni ederim..
Üstadım hayran kaldım videoya, çok çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim, aynı zaman da çok da anlayışlı bi arkadaşımızdır. Tavsiye ederim.
Fanus ve Video Yaptırdım Fanus yolda videoyu ben seyrettim. Bu Adam Mükemmel Bu adam bu işin ehli çok güzel olmuş ben çok beğendim. Sevgilimin Yorumunuda yazıcam arkadaşalar . Teşekkürler :)
Çoook süper üstü bir çalışma ellerine yüreğine sağlık burak hocam on numarasın
Ellerine Sağlık 10 numara çalışma oldu .. Arkadaş Çok başarılı :)
Video teslim edildi gerçekden kaliteli ve harika bir iş çıkardı işinde başarılı ve çok ilgili bir kardeşim çok teşekkür ediyorum kendisine herkese kesinlikle tavsiye ediyorum çok sağol kardeşim minnettarım eline emeğine sağlık..
Hocam sevgilime bugun verdim o kadar beğendi ağlattın be kardeşim . Helal Olsun. Şiddetle tavsiye ediyorum
güzel bir çalışma olmuş teşekkürler:) memnun kaldık ileriki zamanlarda 2-3 tane daha yaptırabiliriz:).tekrar ilginiz için teşekkürler
Video Hazırlattım Ellerinize Sağlık Tşkler...
mükemmel bir çalışma cıkarmış arkadaş kesinlikle tavsiye ederim
Videoyu aldım, herkese tavsiye ederim çok güzel bir iş çıkarmış arkadaş.
Arkadaş daha bir gün geçmeden halletti saolsun. çok güzel olmuş teşekkür ederim
Video teslim alındı. Teşekkürler.
Ben de yaptırdım video, gayet başarılı. Teşekkürler Burak hocam..
video yaptırdım,gerçekten işini iyi yapıyor...
2 adet video çekimi yaptırılmıştır, Burack gerçekten kaliteli yaptı sağolsun. Herşey için tekrar teşekkürler, hayırlı satışlar.
Çok güzel bir video oldu teşekkürler ellerine sağlık
Video geldi çoook beğendim. Bunun önüne ve arkasına bişeylerde koyabilirim. Çok harika olmuş herkese tavsiye ediyorum. Hem fiyatlandırma çok güzel hem de iş çok profesyonel =) bu arada burak kardeşim ileride sana rakip olabilirim :D teşekkürler
Video zamanında alındı. Kaliteli ve sözünün eri.
6 ay önce ayrıldıgım sevgilime yaptık video tekrar barıştık adım romeo cıktı cok romantik felan :D beste + dilek feneri+ yaptırın cok fena etkili oluyor.
Çok kaliteli bir video çalışması yaptırıldı. Çok teşekkür ediyorum. Eline saglik hocam.
arkadas verılen ısı cok kısa surede yapmıstır tesekkurlr
video yaptırıldı gercekten ısında basarılı bir arkadas . cok begendım
Arkadaşın emeğine sağlık güzel bir şekilde teslim etti çalışmayı. İleri ki çalışmalarına başarılar diler teşekkür ederim :)
muhteşem olmuşşşşşşş :D ellerine sağlık BuraCk :D 2.videomdu bu ben 3-4-5-6- yaptırırm :D
1 adet video yaptırıldı zamanında sorunsuz teslim etti arkadaş...teşekkür ederim..
Videoyu aldım, herkese tavsiye ederim çok güzel bir iş çıkarmış arkadaş ellerine saglık :)
3.çalışmamızıda teslim etti sağolsun gerçekten çok ilgili.. çalışmak isteyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. her konuda yardımcı olabiliyor.
Video Yaptırıldı. Gerçekten Çok başarılı ve güzel oldu, Teşekkür ederim :)
Az önce 2 videomu aldım. Daha değişik bi çalışma yaptırdım. ama mükemmel ya be bayıldım resmen. 100 üzerinde 99 veremezsin 100
çok sağol kardeşim
ben 1 video yaptırdım annemle küsmüştük biletini aldı bugün gidicekti ama arkadaşın yaptığıvideo sayesinde annemle barıştık ve biletini iptal etti annem çok ağladı elleri titredi gerçekten çok başarılı birşey helal olsun aldığın paranın karşılığını fazlasıyla verdin çok teşekkür ederimmm
video teslm alındı güvenilir ve prof. birisi tşkler :D
Video beklediğmden güzel olmuş.Şimdi kız arkadaşıma vermek için sabırsızlanıyorum.Arkadaşa teşekkür ederim...Video yaptırmayı düşünenler için bi tavsiyem olacak. Video yaptırırken aceleye getirtmeyin ;)
Videoyu az önce aldım ve aşırı şekilde çok beğendim, bence sevdiklerinize verebileceğiniz en anlamlı en özel hediyelerden. Arkadaşa çok teşekkür ediyorum aldığı parayı kuruşuna kadar hak ediyor.
arkadaş siparişimi kısa sürede teslim etti, gayet güzel yapmış ellerine sağlık : ) şiir dehşet, ben bile ağlayacaktım o derece yani :D
yaptırmak isteyenler 1dk bile düşünmesin, şiddetle tavsiye ederim
videoyu teslim aldım işini hakkıyla yapan bir arkadaş tavsiye ederim..
Arkadaş aldığı işi zamanın'da teslim etti ilgili, samimi bir arkadaş çıkardığı işte cabası teşekkkürler.
Arkadaş çok beğendi. Bu kadarını tahmin etmezdim. Herşey için teşekkürler. Ellerinize sağlık :)
İyi satışlar. Kolay gelsin.
cok güzeldi! Aldigin ucret bin kat helal olsun! cok tesekkur ederim cok mutlu oldu!!
videoyu biraz önce teslim etti beklediğimdende iyi olmuş teşekkürler.
Videoyu teslim etti güzel iş çıkarmış arkadaşımız ve çok hızlı.
Eline sağlık hocam.
Bu tür iş yaptıracak kişilere tavsiye ederim
kardeşim ellerine saglık çok akıl almaz mükemmel olmuş :) iyi olacagını tahmin ediyordum ama bukadar diil çok teşekkürler.
Arkadaş videoyu teslim etti harika ötesi bişe yapmış oscar bile alır :D Herkese Şiddetle Tavsiye ederim :)
sevgililer günü için hazırlattıgım videomu teslim aldım. gerçekten buradaki arkdaşların yorumlarda dediği gibi harika ötesi olmuş teşekkür ederim.
yok böyle birşey arkadaş yok. gözlerimden yaşlar aktı resmen. arka plandaki o müzik yok mu o beni benden aldı. Erkek olarak benim gözlerimden yaşlar akıyor kızın halini düşünemiyorum bile.
Herşey için çok teşekkür ederim Burak
video çok güzel olmuş ellerinize sağlık hocam.
İnanamıyorum, gerçekten inanılmaz olmuş :)
Detaylı yorumumu daha sonra yazacağım, şimdilik ilk tepkim bu şekilde :)
Gerçekten çok teşekkürler, hava koşulları nedeniyle beklememe değdi gerçekten müthiş :)
Çok başarılı bir çalışma olmuş, arkadaşa teşekkür ediyorum tavsiye ederim.
Çok iyi iş çıkarıyor kardeşim şiddetle ve sevgiyle
tavsiye ederim :) Harika.
Uzun uğraşlar sonucu, benim kişisel egolarımı arkadaş tatmin etmeyi başardı ve 10 üzerinden 15 alacak 5 yıldızlı bi' video hazırladı. Şimdi video nasıl işe yaradı bi' diyalog (hatunla aramdan)
- Olmaz Mert bitti bitti anlamıyo musun hayatımda istemiyorum artık seni. Hiç haketmeyeceğim sözler söyledin sen bana, bunları diyen bi' insan benim hiç bişeyim olamaz.
Videoyu attık bi' şekilde izlemiş işte yarım saat felan geçti aradan. Ve telefon çalar.
- Aloo, videoyu izledim. Çok hoşuma gitti felan fıstık. Tabi bende biraz o anki şeyle dedim üstten alıyım :D İyi tamam benim işim var felan derken 5 dakika vaktin yok mu? Olay buna döndü. Normalde anlatmazdım ama video işe yarıyo arkadaşlar.
Buradan çıkaracağımız sonuç:
Bi' kıza benim kadar ağır konuşsanız şahsen ben kızın yerinde olsam babama söyler beni vurdururdum. O derece ağır konuşmuştum olay çok farklı bi' boyuttaydı.
Hani bu arkadaşa güvenin video konusunda işinin ehli olmuş ve kız video olmasaydı asla dönmezdim diyor.

İş verirken iki kere düşünmeyin cidden çok kaliteli yapıyor.
Aldığın para sonuna kadar helal olsun, ben R10'da iki konuya böyle yorum yaptım. Sana nasipmiş.
Hadi eyvallah iyi satışlar.
Hocam eve şimdi girdim, sabah izlediğimde video hakkında yorum yapmak istemedim direk. Herkes izledikten bittikten sonra toplu bi yorum yaparım dedim. Şu kadar desem yeterli olur heralde, hiç alakasız kişiler (bayan garson falan vardı birkaç tane) bile izlerken gözleri doldu, bizimkileri hiç söylemiyorum bile. Çok acayip duygulandılar, bi an dedim *** yanlış bişey mi yaptım ben herkes ağlıyor falan :D Beklediğimden iyidi video. Eline emeğine sağlık hocam. İnşallah başka özel günlerimizde yine sizinle çalışma imkanımız olur :)
Merhaba Arkadaslar;
Bu Yazimi su an bu arkadsiminizin yapdigi videodaki Siirin esliginde yaziyorun ..
3 Gün önce MSN'de Konusmusdum arkadasla, ve hemen ayni gün Anlasdim. Ödemeyi 1 gün Gecikdirmis olsamda, kendisi agzini acip hic birsey bile demedi, cekimleri Durdumadi. Kendisi cidden cok iyi ve iyi kalpli bir Insan.
Videoya Gelince, Videoyu cok Güzel ve Basarili bir sekilde Yapdi ve bana Teslim etdi. Benimkisi Affetme videosuydu, ve kiz beni Affetdi, saten bir iki gün önceden Affetmisdi, ama bu Videonun üstüne Bagimiz daha Güclendi sanki. Öyle bir Sevindiki, o Gülüsü Gördümya, iste orda Deydi dedim..
Cok Tesekkür ederim kendisine, bana'da cok Yardimci oldu.
Neyse, Yazim cok uzun oldu, burda Sonlandiriyorum ..
Eğer video yaptıracaksınız Burack'tan şaşmayın derim :)
Ben işi teslim aldım ve çok memnun kaldım açıkçası. Teşekkürler. Bu akşam ya da yarın akşam da ne kadar işe yarayacağını göreceğiz :D
İşi teslim alalı 3-4 gün oldu sanırım. Ödemeyi geç göndereceğimi söyledim. Yaşadığım aksilikten dolayı kendisine belirttim. Gayet anlayışla karşıladı. İşin parasında değil. Bu güzel.
Tavsiye ederim. Kolay gelsin. :)
Sipariş verildi, teslim alındı, izletildi, duygusal anlar yaşandı. Teşekkür ederim :)
Yok böyle bişey ! Muhteşemin ötesinde bir çalışma yaptı. Aldığı paranın hakkını sonuna kadar veriyo . Süper bir arkadaş helal olsun.
Sipariş zamanında teslim edildi. Çok hoşuma gitti gayet güzel bir çalışma olmuş.
İlgili kişi izleyince sonuçları tekrar yazacağım :)
Sipariş teslim alındı. Gerçekten mükemmel bir video hazırlanmış. Çok teşekkür ederim.
Video teslim alındı gayet güzel olmuş benim hoşuma gitti bakalım karşı taraf ne dicek :)
Video çok beğenildi çok işime yaradı hocam teşekkürler tekrar bişeyler yaptırmak için görüşürüz sonra :)
İş teslim alındı :) gayet başarılı bir çalışma olmuş , teşekkür ederim hocam :)
video teslim alındı artık sevgiliyiz :)
video teslim aldım. harika bir iş çıkarmış :) teşekkürler
Sipariş teslim alındı, temiz ve kaliteli iş. Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5