İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sevgilinize Site Hazırlayın

MaykCan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Sevgilisine site açıp ufak bir süpriz yapmak isteyen arkadaşlar için güzel bir tasarım paylaşıcam. Düzenlenebilmesi çok rahat ve şık bir tasarım.

XML Adlı klasörün içindeki global.xml dosyasını açıp tasarım içerisindeki yazıları, fotoğrafları vs.. düzenleyebilirsiniz.. Ayrıca assets klasörü içerisindeki images klasöründe bulunan resimler yerine sevgilinizin fotoğraflarını koyabilir ve daha güzel bir görüntü elde edebilirsiniz..

sevgiliyesite2.png

Kaynak : OğulcanÇatal.Com | Sevgiliye Site

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
İndirme linkin de sorun yok. Güzel paylaşım teşekkürler kardeşim.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Böyle bir şey arıyordum. Teşekkürler. Alternatif tasarımlar var mı bildiğin?

MaykCan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Linklerde sorun yok arkadaşlar.. Yeni ekliyeceğim tasarımları sitemden takip edebilirsiniz ..

celaltun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar HAKAN KAYA (jette) nın Göresel Php Web Proje videosunu indiren var mı acıl yardım lütfenn

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Blogspot bir site açın arkadaşlar, kendinize göre özelleştirebilir, üstüne 15tl ile ücretli domain ile ilişkilendirerek çok güzel bir süpriz yapabilirsiniz. Takıldığınız yerler olursa konuya yazın yardımcı olurum. Özel mesaj kutum dolu, temizlemeyede üşeniyorum ne yalan söyliyim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5