İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sevilla - Fenerbahçe

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir FENERBAHÇELİ olarak maçı ilk 2 gölü yedikten sonra biraz karamsar izledim ama sevillayı penaltılar sonucunda eleyip takımımızın çeyrek finale çıkmasından büyük mutluluk gurur ve sevinç duydum. Sadece FB değil diğer Türk takımlarınında iyi şeyler yapmasını ben kendi adıma bekliyorum. Ve ayrıca bi kerelik bir başarı olmamasını temenni ediyorum. Her sene ya buna yakın yada bundan fazla bir başarı bekliyorum. Büyük olmak önemli değil, önemli olan büyük kalabilmek. Bunu başarcağına inanıyorum.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
maçı sevilla aldı turu fenerbahçe geçti :)

uggur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Zeki tiriko Ahmet Çakar beye bir adet bikini hediye etmiş :)

Comment

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
macın ilk yarısında bulacagımız bir gol rahatlatır bizi. Beraberlige de razıyız. Göster gücünü şu galatasaraylılara...

ne kadar saçma boş bir mesaj ya hangi mantıkla yazdın ki bunu ??? bende bir galatasaraylıyım ama dün fenerin oynadığı maçı izlerken aynı galatasarayın yabancı bir takımla oynadığı maç kadar heyecanlandım ve mutlu oldum.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ahmet çakar tam öyle demedi varya bizim medyaya malzeme ver sen lafı eksik verererek nerelere çekiyorlar helal olsun. programı full izledim o akşam. adam dedi ki fener ilk yarı 3 yer, haklı çıktı bu konuda ama tur geçme konusunda haksız çıktı. sonra adama dediler ki turu geçerse ne yaparsın, adam da şimdi size gecenin bu yarısında fener turu geçerse bikini giycem mi diyeyim dedi, ordakiler koptu tabi. adam yok oyle birşey diyemem tabi dedi. sonra oyle maçlar olurki adama jartiyer giydirir dedi bırak bikiniyi dedi ve programı tek başına götüren adam bence showmen olarak:)

işte bir laf olayları nereye götürüyor, ayrıca ahmet çakar fenerli değilmiydi ben mi oyle biliyorum?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi