• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

Seviye Atlama Sistemini Yaptık - Sakallılar ve Bıyıklılar Web Tabanlı Oyun Yapımı Bölüm 7

demars

Şen Üye
Bilgiler
Katılım
1 Haziran 2011
Mesajlar
84
Reaksiyon
1
Puanları
0
Yaş
27
146 Aydır Üye
Sakallılar ve Bıyıklılar Web Tabanlı Oyun Yapımı - Bölüm 7

Merhaba arkadaşlar öncelikle videonun geç gelme sebebi yandex disk erişim sorunundan kaynaklıdır. Yandex disk bakıma mı alındı ne oldu bir türlü giriş yapamadım. Yola çıkmam gerekiyodu çıktım geldim ve şimdi videoyu yükledim.

Peki 7.bölümde neler yaptık?
7.Bölümde seviye atlama sistemini devreye soktuk.Videomuzda bir kaç önemli gelişmelerden sizleri haberdar ettim ve videoyu bitirdim.

Detaylı Bilgi : https://goo.gl/sxCjk5
Dosyaları İndirmek İçin : https://goo.gl/sxCjk5
Video: https://youtu.be/pJIGh8PfGGU
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst