İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seyahat Wp Theme | Bir'de soru

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Meraba meraba tekrardan :)
Acilen 1 adet seyahat(turizm şirketi için) wordpress temasına ihtiyacım var internette araştırdım ancak pek ilgimi çeken birşey bulmada başarılı olmadım. Eğer arşivinizde/yedeğinizde/gözünüze değen birşey olursa paylaşabilirmisiniz başlık altında?

Birde emlak teması veya eklenti/bileşen arıyorum. Ancak araştırdıysanız belki biliyorsunuz piyasada pek emlak teması yok şık ve sade olanlarıda ücretsiz. Görüntü olmasına gerek yok wp'nin kurumdaki twelwe'ydi sanırım onu kullanacağım ama şöyle bir eklenti lazım olabilir. Kategori altına yazdığım yazının altında nasıl saksy bookmarks çıkıyor ise eklediğim yazıda 4 tane resim eklenecek emlağa dair ve google uydu resmini(uydu resmi derken diyelim istanbulda satılık bir emlak beşiktaş'ta bilmemne mahallesinde o maptan orayı bulup kaydedip ss olarak user'ların görmesini sağlamak) gösterebileceğim. Böyle bir eklenti mevcutmudur acaba resim ve uydu resmi eklentisi?

Teşekkür ederim + - tüm yorumlara ve okuduğunuz için. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5