İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seyahatlerde dinlenme tesisleri

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Nerden estiyse aklıma geldi. Seyahat ederken otobüsler biryerde durur "sayın yolcularımız yarım saat dinlenme ve istirat molası" denir. Olay bundan sonra başlar. Biraz aç olduğunuz farkına varır tesise girersiniz. Sonra aç olduğunuzun farkına varırsınız. Restoranta girersiniz menülere bakarsınız. Yok bunu almıyım bu iyi evet bu iyi dersiniz. Sonra (ilk seyahat eden için) gider yemekleri bir güzel yersiniz. Ve o an gelir hesap verme zamanı. Hesap söylenir , tüyleriniz diken diken olur öksürür duymamış havasında tekrar sorarsınız aynı cevap gelince ağzınızdaki son parçaları yutkunup elinizi cüzdana atar ve hesabı ödersiniz. Otobüse geçersiniz artık küfür devreye girer. yol boyunca o restoranta küfür edersiniz.Taki uyuyana kadar :D

içimden geldi yazdım.:D

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Hiç haz etmem. Aperatif şeyler yemeyi tercih ederim ve müzik dinleyerek o vakti geçiririm :D

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Hehe gecen yil Turkiye gittigimde koye otobusle gittim yanimdaki kadin masalah buzdolabi gibiydi ne arasan var cantasinda ne verse yiyordum, muhabetide o bicimdi hic uyumadan 18 saat abur cubur, borek ,uzum, aklina gelebilecek herseyi yedim..

Bir daha turkiyeye gitsem yine o teyze ile yolculuk yaopmak isterimm :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5