İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sezerinho!

alicanTR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ekli dosyayı görüntüle 4821

Aykut Kocaman'ın övgüyle bahsettiği Sezer Öztürk'e çok uzaklardan anlamlı bir mesaj daha geldi. Alex de Souza, twitter'dan genç yıldızı, “Tebrikler Sezerinho..” ifadesiyle kutladı.

Sezer Öztürk büyük bir bölümü sakatlıklarla geçen uzun bir dönem sonrası eski performansına ulaşacağının sinyallerini vermeye başladı. Haftalardır sabırla bekleyen ve Aykut Kocaman’ın gözüne girmeye çalışan orta saha oyuncusu, dünkü galibiyet sonrası mutluluktan uçuyordu. 90 dakika bitiminde Sezer’i daha da mutlu eden mesajlar geldi. Aykut Kocaman, öğrencisinden, “Sıkıntılı bir dönem geçirdi. Hem o, hem Fenerbahçe hem de kendi adıma mutlu oldum. Kaliteli bir oyuncu ve insan. Katkı sağlamaya devam edecektir” ifadeleriyle bahsederken, daha özel bir mesaj Brezilya’dan geldi. Alex de Souza, genç yıldıza twitter’dan mesajlar yolladı. Brezilyalı, şu ifadeleri kullandı: “Çok mutluyum!!! [MENTION=33294]Sezer[/MENTION]ozturk1010 gol atti. Ben sezer çok seviyorum. cok iyi oyuncu ve cok iyi insan. tebrikler FB!! Tebrikler Sezerinho..” Alex’in, övgü dolu sözleri genç oyuncudan aynı şekilde karşılık buldu. Sezer, “Büyük kaptan” diye hitap ederken, Alex’in oğlu Felipe’yi özlediğini de ifade etti: “@Alex10combr cok tşk ederim büyük kaptan!!! O gol vuruşunu senden öğrendim:)) Felipe cok öpüyorum.”

‘Başkanımızdan çaycımıza...’
Sezer, performansı için de şunları söyledi: “Son 3 haftadır forma şansı bulmaya başladım. Çok şükür gol de atmak nasip oldu. Fenerbahçe’ye gerçek anlamda adım attım diyebilirim. Oğlum da bana uğurlu geldi. Sakatlık dönemimde başkanımızdan çaycımıza kadar herkes bana destek oldu. Benim için bu bir başlangıç. Daha çok katkı sağlamaya çalışacağım” dedi.

Kaynak : Fanatik/Fenerbahçe

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5