İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SHADOWSONG kardeş

B

BaRaN_3124

Misafir
ShadowSong babacan port açmayı detaylıca anlat tam herşeyini ve msn yada icq varsa ver ekleyeyim babacan ordan konuşması kolay olur...

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Windows Xp üzerinde herhangi bir ayar yapmadıysan zaten otomatik olarak sunucu çalışacak ve oyuncular herhangi bir sorun yaşamadan bağlanacaktır, portlarla ilgili bir ayar yapmana gerek yok.

Ancak windows XP kullanmanın sistem kaynaklarını yorması bakımından zararı var. Eğer mümkünse windows 98 kullan.

Bahsettiğin linkler şuan sorunsuz olarak çalışmakta.

Ancak kurulumda herhangi bir aksilik yaşarsan dert etme, yakında tamamiyle türkçeleştirilmiş ve tek bir kurulum dosyasıyla tüm modları yükleyen bir yama çıkaracam. Aleme ibret olsun diye de (!) (Sourceforce' a karşı bir ünlem bu çünki tüm modların çevrimi ve kurulumu için tam 185 $ istiyorlar utanmazlar) BEDAVA DAĞITACAM!

Kolay gelsin...

B

BaRaN_3124

Misafir
ShadowSong kardeş galiba müdahele edilmiş çünkü servera başka kullanıcılar baglanamııyorlar kardeş bilmiyorum neden ama portları kapalıymış cafe sahibi öyle dedi nasıl açacagımı söyle detaylıca anlat hangi port olursa olsun...
Ve kardeş Windows98 versiondada bu port açma problemi varmı yoksa portları açıkmı oluyor win.98 yazılımında.

Kardeş birde bu dosyaları bir çatı altında toplayacagım demişsin ama 1agustosta tüm serverlar 1.6(steam) versionuna dönü yapıyorlar kardeş mümkünse hem 1.5 hhemde 1.6 versionunu ayrı ayır detaylıca ver dosyalarını....
Teşekkür ederim duyarlılığın için sonunda bir insan evladı çıktı ALLAH'ın kulu çıktı ALLAH razı olsun ark.

Cevabını bekliyorum!!!

A

anti_sniper

Misafir
helal olsun sana shadowsong kardes yap su işide kurtar bizi bu dertten gece gunduz dua edelim sana yazılarının ve başarılarının devamı dilegiyle

V

vatansever79

Misafir
server kurmak

bey ler ben bunları yaptım ama neden se bana kımse bağlanamıyor ıp kısmına ne yazıcam tam anlamıyla acaba bana yardım cı olun lütfen :)

V

vatansever79

Misafir
ve ayrıca ben kuru yorum ben cafe ısletıyorum ve cafe beni görüyor yani serverri gire biliyorlar acaba yaaa neden se ben ıp olmuyor ip kızmına cs1.MuRdEr.com mu yazıcam abatyaaa beylerr yardım pklzzzzzzzzzz......

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vatansever79;

CS sunucusu kurduktan sonra 2 şekilde kullanabilirsin. LAN ve NET. Lan kurulumu ile NET kurulumu arasında ince ayarlardan başka değişen birşey yok. Ama ne önemli kısmı NET için sunucu kurmak istiyorsan SUNUCU kurulu bilgisayarın internet cafedeki ağın dışında ayrı bir bilgisayar olması, ayrı bir modeme ve internet bağlantısına sahip olması gerekir. Normalde IP numaranı dışarıdan bağlantılar için verdiğin arkadaşların senin modemine bağlanır ve modemde ek port açmadığın sürece senin iç sunucuna ulaşamazlar, bu yüzden ayrı bir modem ve hat gerekli. Port açıp gerekli ayarları yapman için bana modeminin markasını ve alt modelini söylersen yardımcı olabilirim.

Kolay gelsin...

E

EMRESOYUCEN

Misafir
Admin Mod

ADMIN MOD VE STATSME YI KURDUM users kaydı yapıyorum fakat kullanıcı adıyla sıfre aynı oluyor bunu nasıl gıderebılırım ???

ve kurdugum servera nıck kaydı yapılmadan gırılmemesını ıstıyorum bunu nasıl gerceklestırırım.....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5