İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ShadowSong Reloaded :P

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet platformlarından ayrıldığımı belirttiğim günden beri sürekli olarak msn ve mail ile kafamın etini yiyen dostlara ve diğer arkadaşların baskılarına dayanamayarak geri döndüm.

Tekrardan herkeze selamlar...

M

malatyasporlu

Misafir
hoş geldin....

yalnız bu imzan hala aynı :( lütfen Türkçe (anlamıyorum yahu :))

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar, imzada şey diyor
1. Ne dersem doğrudur.
2. Eğer yanılıyorsam 1. kurala bak.

:D :D

Biraz ukalaca ama napiyim çok hoşuma gidiyor :)

B

besiktaslim

Misafir
hoşgeldin valla senin tekrardan yazmaya başlaman çok iyi daha foruma katacağın çok şey var.:

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Askerlik işinde problem çıktı, açıköğretime devam etmediğim halde aidat yatırmamı talep ettiler, aidat toplamı da faizlerle 1 milyar civarında olunca mahkemeye verdim. Kullanmadığım bir hak talep ettikleri için, mahkeme süresi biraz uzadı ama ben kazandım, sonuç olarak bu dönemi kaçırmış oldum. Taklibi Şubat döneminde gidicem...

Bu arada herkezlere selamlar, bende sizlerle "yeniden" beraber olmama sevindim...

Cümneten kolay gelsin.

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Şubat sonu Mart Başı :D Yaşasın Askerlik

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Hosgeldin ShadowSong.
Valla askerlik dedinizde bende özledim askerlik yaptıgım gunleri. Ne gunlerdi o gunler be..
Çömezler, Pvc'ler, torunlar felan filan :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5