İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

shanex.de Reklamlari !!!

S

shanex.de

Misafir
Shanex.de de BEDAVA reklam

shanex.de deki reklam kareleri BEDAVA veriyorum (SADECE 1 HAFTA ICINDIR)
Reklam resimlerin boyutlari en fazla 100x30 Boyutlarinda yani 10x3 kare boyutlarinda olsun Hadi kolay gelsin :D:D

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
shanex.de' Alıntı:
shanex.de deki reklam kareleri BEDAVA veriyorum (SADECE 1 HAFTA ICINDIR)
Reklam resimlerin boyutlari en fazla 100x30 Boyutlarinda yani 10x3 kare boyutlarinda olsun Hadi kolay gelsin :D:D

olmak yada olmamak işte tüm mesele bu!

S

shanex.de

Misafir
Yaw isteyen yok mu :)

Bedava werdik gene kimse istemedi :D:D caniniz sagolsun bea :D:D

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr.st' Alıntı:
keşke araştırsaydın orada ücretsizi de vardı.

TR.ST bu forumda verdigin bilgilerle dikkatimi ceken bir arkadassin. Bos bos mesajin yok , verdigin bilgiler anlayana hazine. Lutfen forumun duzeyine dusme!

Death

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzun zaman aradan sonra...

arkadaşlar bir tek kareli sayfalar mı kopya? mp3indir, indirmp3 mp3dinle, kuckforum, xforum, forumzr, fotrumpr bunlar ne? eksizoluk benzerleri ne? eksizozluk de kopya değil mi? wikipedia'nın cıvığı değil mi? wiki ne demek ingilizce? ekşimsi demek.. ideefixe kopya değil mi amazon.com'dan... Önemli olan eğlenmek bunu anlayın arkadaşlar. Bu kadar hırslı olmayın. gidin argosozluk'e yazı yazın rahatlayın.

oncelikle eski bi konuyu canlandirdigim icin ozur dilerim. nerden buldun simdi nerden cikti bu diyeceksiniz. eski domain im olan mp3dinle.com aratiyim dedim bi baktim arkadasin biri haddi olmayan yerlere deginmis. zamaninda kullanilan script sadece hitmp3tr.com da vardi. scriptide satin aldim. kimsenin bisiyini kopyalamadim bastirdim parasini satin aldim. ayrica isimde calinti degildir domain in haklari hala bende bu nedenle yazma geregi duyuyorum yarin oburgun satmaya kalktigimda arastirirsa adam yanlis bilgilerle karsilasmasini istemem. aksini yani calinti oldugunu iddia eden varsa ciksin ortaya konusalim. herkeze iyi kotu yorumlari icin tesekkur ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5