İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Shareapic.Net Resim yükle, görüntülenme başına para kazan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

God of War

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar şimdi sizlere görüntülenme başına para veren bir resim sitesini tanıtacağım.Sitede albümler oluşturup resim upload ediyorsunuz, resimlerin her görüntülenmesi başına 0,0002 dolar para kazanıyorsunuz.Para başlarda size çok azmış gibi görünebilir ama görüntülenme sayısı arttıkça gerçekten iyi para kazanılıyor.Her görüntülenme başına 0,0002 dolar kazandığınız gibi her resminiz 1,000 görüntülenmeye ulaştığında da 0,22 dolar kazanıyorsunuz.Paranız 20 Dolara ulaştığında paranızı alabiliyorsunuz.Ödemenizi PayPal üzerinden alabilirsiniz yada ödeme almanın birkaç şekli daha var amazon.com'dan hediye alma gibi.Ben siteden daha ödeme almadım ama alanlar varmış denemekten zarar gelmez dedim ve denedim sistem güzel ben devam ediyorum bakalım.Bana teşekkür etmek amacıyla referansımdan üye olursanız çok mutlu olurum, referansımı kullananlara teşekkürler.

Sitenin adresi: shareapic.net

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
çok düşük bende başka bir tane kullanıyorum yükselmiyor ;)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Resim yükleme sitelerinden para kazanan var mı gerçekten? Ben çok araştırdım nette 2005 yılından beri açılan bütün resim yükle, paylaş kazan konularına baktım nerdeyse ama sene 2010 olduğu halde hiçbirinde kimse kendine ait ödeme kanıtı sunamamış :eek:ha:

Edit:

+18 cilere gün doğdu:)

neden ? site +18 değil ki.

+18 Resim resim yükleyerek forumlarda bunları paylaşıp, yüksek hit sağlayabilceklerini söylemiş.

Scam ptc sitesi araştırmaktan alışkanlık olmuş bendede, bu siteninde sık sorulan sorular kısmını inceledim ve orada yazdığı gibi bu siteye resim yüklemek yasak, yüklerseniz üyeliğiniz banlanır ve kazandığınız paralar iptal edilir, ödeme alamazsınız ;)

Shareapic DOES NOT condone the use of our service for content. Any user who does not abide by these rules will be banned, have their accounts deleted and remaining payments removed.

Bitane resim ekledim ama oda küçük gözüküyor ve blog siteme ekleyemedim resim kodları uyumsuz yada blogcu.comda yasaklı galiba.

Moderatör tarafında düzenlendi:

God of War

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben birkaç yerde ödeme alan kişileri gördüm hatırlamıyorum ama scam listelerde yok bu site bende biraz araştırdım :) zaman gösterecek.

God of War

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme ben almadım ama internette alanlar var scam bir site değil scam listlerde yok araştırabilirsiniz.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bende görmedim scam diyen zatende, iyinetten birisi ödeme kanıtı sunarsa o zaman daha bi şevkle çalışıyorum o siteyle, şimdi istesemde kasamam o kadar fazla :)

snnkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
ödeme alınmış bir kayıt varmı hocam? 1000 gösterim çok zor birşey değil, 20 USD için ise 90bin gösterim yapmak gerekiyor. Eğer ödeme alındığına dair birleyler gösterebilirseniz uygulanabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5