İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Shell'de yakıt alanlar neye destek oluyor. "LGBT" nedir, ne anlama geliyor?

ŞeMSi

Empatik
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
112
Shell'de yakıt almayı alışkanlık haline getirenler, bilmeden neye destek olmaktadır? Shell'den yakıt alanların büyük çoğunluğu kalitesinden dolayı Shell'i tercih etmektedir. Tamam kalitesine bir şey diyemem. Lakin her şey kalite demek değildir. Maddi ve manevi değerlerimize uymayan, bazı akımları ve faaliyetleri desteklemek, kendi kendimizle, dinimizle ve tarihimizle çelişmektedir. Peki bu Shell "LGBT" ne demek, ne anlama geliyor ?

Shell'in kendi sayfasından edindiğim bilgiye göre Shell'in bazı ülkelerde bağlantılı olduğu vakıflar bulunmaktadır. Bu vakıflar aracılığıyla, yeni bir hayat tarzı oluşturmaya çalışıyorlar. Bu hayat felsefesi ilk bakışta çok insancıl olarak görünüyor. Tüm insanların nasıl isterlerse o şekilde yaşamaları gerektiğini savunuyor. Bu nedenle Shell kendi bünyesinde çalıştırdığı, L**biyen, G*y, Bio***süel, Tra*s (LGBT) gibi elemanlara destek olmaktadır. Böylece cinsel eşitlik sağladığını savunmaktadır. Hatta dünya çapında bu türden çalışan elemanları bir araya getirerek etkinlikler düzenlemektedir.

Shell'in sayfasını ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

https://www.shell.com.tr/careers/diversity-inclusion/lgbt-talent-at-shell.html

Son düzenleme:

kulturelbellek

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
Bu adamlar açık açık yazmış. İsteyen alır isteyen almaz kimseye ahlak bekçiliği yapmak düşmez. Daha önemlisi forumda yönetici olan birinin bu kadar sığ düşüncelere sahip olması. Bugün aldığımız suların birçoğu İsrail firması sen tutup da bu suları içerenleri suçlayamazsın. Youtube de videolar var hangi firmaların kimin ortağı olduğu. Araştır bakalım sonuç ne çıkacak.? Bu mantığa göre o firmanın ürünlerini kullanların hepsi ahlaksız terbiyesiz inanlar oluyor.

Son düzenleme:

ŞeMSi

Empatik
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
112
Bu adamlar açık açık yazmış. İsteyen alır isteyen almaz kimseye ahlak bekçiliği yapmak düşmez. Daha önemlisi forumda yönetici olan birinin bu kadar sığ düşüncelere sahip olması.
Burası bir forum, madem ki adamlar açık açık yazmış bu sığlık olmuyor da benim, kendi düşünceme ve hayat felsefeme uymayan bir konuyu forumda paylaşmam neden sığlık olsun. Ben görüşünüze saygı duyarım lakin, yönetici olan birinin bir paylaşımından dolayı sığ olarak algılamanız çok kabaca.

Benim bir çok paylaşımım bulunmaktadır. Tüm paylaşımlarımda ilk hedefim bağımsız bir şekilde bilgilendirme, ipucu ve uyarı mahiyetinde haber değeri taşıyan içerikler oluşturmaktır.

Ben sizin kaba ifadenize rağmen görüşünüze saygı duyuyorum.

kulturelbellek

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
Hayatta en kötü şey bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaktır. Bu senin için uygun olmayabilir fakat buradan şunu alanlar ortak oluyor dersen olmaz işte sığ düşünce budur.

Bilgilendirme yapacaksan bir konuda öncelikle mesela bu derneklerin nasıl kurulduğunu Avrupa Birliğine uyum için zorunlu tutulduğunu bunları da öğrenmen gerekiyor.

O zaman herkes kafasına uymayan şeyler için konu açsın. Ne güzel olur değil mi?

Bu gereksiz konuyu silersen forumun kalitesini de düşürmemiş olursun

ŞeMSi

Empatik
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
112
Hayatta en kötü şey bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaktır. Bu senin için uygun olmayabilir fakat buradan şunu alanlar ortak oluyor dersen olmaz işte sığ düşünce budur.

Bilgilendirme yapacaksan bir konuda öncelikle mesela bu derneklerin nasıl kurulduğunu Avrupa Birliğine uyum için zorunlu tutulduğunu bunları da öğrenmen gerekiyor.

O zaman herkes kafasına uymayan şeyler için konu açsın. Ne güzel olur değil mi?

Bu gereksiz konuyu silersen forumun kalitesini de düşürmemiş olursun
İtirazınız dikkate alınarak, yönetim kararıyla yazı tarafımdan revize edilmiştir. daha tarafsız bir bilgi haline getirilmiştir. İyi forumlar.

beyuzman

0
Onaylı Üye
Reaction score
16
şahsi fikrim kaliteli ise ve maddi olarak da daha uygun ise neye hizmet ettiği önemli değildir benim için önemli olan benim malıma verdiği kalitedir .
başkası iyi bir şeye hizmet eder gider kalitesiz benzin verir benim malım zarar görür... diğeri kötü şeye hizmet eder ama malıma zarar vermez uygundur. ben benim malıma verdiği zarara uygunluğa bakarım .... bunlar o paranın nereye gittiği açık açık yazmış.... ama diğer firmalar verdiklerimizin nereye gittiği belli değil belki orası daha kötü yere gidiyordur :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5