İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Shimal Torpedo 26 Jant 21 Vites Bisiklet 160 TL

Ogrenci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bisikletin Resimleri :

http://www.postimage.org/image.php?v=gxE0wmA
http://www.postimage.org/image.php?v=Pq7cqRJ

Teknik Özellikler :

- HI-TEN çelik amortisörlü, çelik kadro ve ön maşa, ~26×1.75 36H alüminyum jant, ~26×2.125 lastik.
- MTB sele.

Ürün Özellikleri :

- Bisiklet faturası ve garanti belgesiyle beraber teslim edilecektir.
- Fatura tarihi : 18.06.2010
- 2 yıl garantilidir.
- Bisiklet ile sadece 5km yol kat ettim.
- Vitesler fonksiyonunu yerine getirmektedir fakat vites geçişleri problemlidir.
- Bilgim dahilinde başka hiçbir sorunu ve arızası bulunmamaktadır.
- Zil, çamurluk, suluk ve aydınlatmalar bana aittir ve fiyata dahil değildir. Hepsi yepyenidir, bisikletin üzerinde hazır montalıdır (Suluk resimde gözükmüyor). Dilerseniz onlar da çok uygun bir fiyata sizin olabilir.

Kargo Bilgileri :

Bisiklet kurulu halde olduğu için, çok hacim kaplamaktadır ve kargoya vermek, bisikletin uygun fiyatının da etkisiyle, bir hayli masraflı olmaktadır. Bu nedenle, sizin bütcenizi düşünerek, bisikleti elden teslim etmek taraftarıyım.

- Silivri'de ikamet etmekteyim, ürünü Silivri'ye gelerek elden teslim alabilirsiniz.
- İsteğiniz doğrultusunda, ürünü size ben de getirebilirim. Ürünü teslim almak istediğiniz noktaya, Silivri'den E-5 karayolunu kullanmadan, maksimum 40km kat ederek ulaşım imkanı olması halinde, bu talebinizi yerine getirebilirim.
- İsteğiniz doğrultusunda, ürünü kargoya da verebilirim. Kargo masrafı 30TL 'den düşük olabilir ama siz yine de 30 TL'nin altında bir kargo masrafı beklemeyin.

İletişim :

Gsm : +90 535 639 47 19
Msn & E-Posta : [email protected]
Paypal : [email protected]

Ödeme :

Ücret 160 TL 'dir. Ödemeyi, paypal hesabıma, banka hesaplarima veya dilerseniz elden yapabilirsiniz.
Ücret, hesabima yatar yatmaz, ürününüzü size göndereceğim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5