İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sibel'in Dili...40 satırmı 40 katır mı..veya?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sibel Tüzün'ün, Eurovizyon birincisi Lordi Grubu Solisti ile yaptığı " değişik" kutlama stilini medyada gördünüzmü bilmiyorum.
bu konu hakkında anketler - tartışmalar yapılmaya başlandı..

ne düşünüyorsunuz?

Bu Türk Kadınına yakışan bir davranışmı sizce?

yoksa..

ne var bunda? AB ye giriyoruz..sonuçta bir şov programı bu ve orada o şekilde davranmış..gayet normal.

mı diyorsunuz..yada başka yorumlar varsa tartışalım.

ben kendi fikrimi söyleyeyim öncelikle :

bu fotoğrafı görünce gerçekten üzüldüm ve sibel tüzünden iğrendim açıkçası..çok iğrenç bir fotoğraf bu..

mansettuzuntebrik0606.jpg

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bvencede iğrenç bişey kesinlikle yakışmıyor bir turke

E

eTre

Misafir
ilk defa burda okuyup görüyorum cidden iğrenç bir durum ne olursa olsun bir türke yakışmaz sonuçta örfümüz adetimiz var sevgilin eşin karın colun cocugun tamam hadide tanımadıgın adama da böyle yaparsın vay haline kültürümüzün

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sibel Tüzün e kimsenin laf söylemeye hakkı yok.

Öyle bir (insan) ı oraya gönderirseniz, bunların olması gayet doğal. O kendine yakışanı yapmıştır. Ama, Türkiye yi temsil ettiğini düşünecek kadar kapasitesi olmadığı şarkısındanda belliydi. İngilizce isimli bir şarkı seçip, Türkçe şarkıyla temsil edecem edasıyla katıldı. Birde "süpır sıtar" diye telafuz edişi vardiki evlere şenlik.

Evli ve Yeni Anne olmuş bir Türk annesi olarak bakıncada, acıyorum. hem ona, hem halimize..

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence sorun yok geçilmesi lazım artık bunların suç zaten basında çoğu zaman olduğu gibi. bu şekilde yansıtırlarsa böyle olur ve olmaya da devam eder kınıyorum şu basının şu zihniyetini.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi' Alıntı:
bence sorun yok geçilmesi lazım artık bunların suç zaten basında çoğu zaman olduğu gibi. bu şekilde yansıtırlarsa böyle olur ve olmaya da devam eder kınıyorum şu basının şu zihniyetini.
ne şekilde yansıtmalarını bekliyordun kedicik?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha fazla yansıtsalardı başlığı silmek zorunda kalırdım. Biliyorsunuz İyinet forumda absürt yasak. :p

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
resmin altında lordiye özel kutlama şekline sadece sibel tüzün yanaşarak türklerin ne kadar cesaretli ve sıcakkanlı olduğnu gösterdi yazsalardı nasıl olurdu o haber :)

bu da taaaaaaaaaaa 1979da çekilmiş ve hiç de böyle tepkiler falan almamış bi fotoğraf

VOL03133.jpg

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burda direk temas yok :p
arada bişey var ondan dememişlerdir heralde:D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xfatihx' Alıntı:
burda direk temas yok
arada bişey var ondan dememişlerdir heralde
Yok bence bu kadının dili kısa. Daha doğrusu bu kadın insanmış. En azından dili insancıl boyutlarda. Uzuyo bu konu, Sibel Tüzün ün dili gibi. Daha da uzarda susuyorum.. :p

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sibel Tüzün kendisi konsere gitseydi ve bu şekil bir hareket yapsa idi kimsenin bir şey demeye hakkı yoktu...

ama Türkiye'yi temsile gittiği bir organizasyonda bu şekil gereksiz bir hareket yapması kabul edilemez bence...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5