İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sidebarı Yerinde Durduramıyorum

kurcil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar bayağı araştırdım fakat çözüme ulaşamadım style.css dosyasında binbir türlü şeyler denedim olmuyor arkadaş olmuyor ilgilenirseniz sorun ile pek memnun olurum; temanın orijinalinde sidebar sağ tarafta idi ben müthiş programlama bilgilerimle (tezat yapıyorum halbuki yeni başlıyorum gibi her ne kadar ilgim olsada biraz uğraşmışlıklar olsada vs daha yeniyim) vel hasıl sola aldım
Kod:
#sidebar-primary {
   overflow: hidden;
	float: left;
    width: 200px;
float: left;
yaparak

fakat sorun
Kod:
#content {
    overflow: hidden;
    float: center;
    width: 645px;
	padding: 0 auto;
	margin: 0 auto;

}
kısmında float: center; yapınca oldu bu normalde right sağda idi ben ortaladım o yazıların olduğu içerik kısmını ismi her ne ise işte. Ayrıca sidebarı da sağdan sola aldım nasip kısmet olursa bide sağ tarafada bi sidebar yapmayı düşünüyorum olabilirse ama ilk önce şu soruna bir çözüm bulsak sol tarafta sidebar fakat aşağıda yukarıya bi taşısak olmaz mı arkadaşlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5