İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Sıfır Dokunmatik Ekran Kameralı 2.8 Ekran MP4 Kargo Dahil 65 TL | Son Kampanya

mccoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ürün teslimat süresi 2 haftadır. Ürünler size yurtdışından postalanacaktır. Herhangi bir kargo ücreti ödemeyeceksiniz. Elimde stok yoktur artık bu şekilde satış yapmaya karar verdim. Herhangi bir sorun yaşamazsın çalıştığım firma sağlam firmadır ve ürünler garantilidir.

Ürün Özellikleri
2.8" Dokunmatik Ekran
Video Player ( WMV, MPG, MPEG I , MEG II, and AVI Convert To AMV )
KAMERA 1.3 MEGA PİKSEL (Video Kayıt ve Fotoğraf Çekme)
Web Kamerası
Resim Gösterici ( JPEG ,BMP resim gösterici )
E-Kitap Okuma (TXT, IRC dosyalarını destekler)
Ses Kaydedici ( Kendi sesinizi kaydedin )
FM Radyo
Gelişmiş Oyunlar
Multi Task(Kitap Okurken Müzik Dinleme)
Şarkı Dinlerken Aynı Anda Şarkı Sözleri Gösterimi
Saat/Takvim
Artıralabilir Hafıza

PAKET İÇERİĞİ
1 - Dokunmatik Ekran MP4 (1.3 MP Kamera)
2 - Şarz Cihazı
3 - Kullanım Klavuzu
4 - USB Kablosu
5 - Stereo Kulaklık
6 - Program CD'si
7 - Taşıma Kılıfı
8 - Dokunmatik Kalem

4 GB Gerçek Dahili Bellek 65 TL (Kargo Dahil)

Ödeme Koşullları
İşbankası, garanti, akbank eft/havale, posta çeki yoluyla ödeme yapabilirsiniz
Mp4 elime ulaştı :) . Valla kanka ne ararsan var mp4te :d Şimdiden doldurdum 2gb :)
az sonra video da atacam :) Video kalitesi muhteşem gerçekten. tam ekran yapınca sinemadasın sanki :)
teşekkürler hocam :) inş. bozmam :d
Kargo elime ulaştı. Ürün gayet kullanışlı. Bu paraya bu cihaz bence süper ötesi..
bende eski modeli var belki bu yeni versiyonuda alırım :)
Hakketten harika arkadaşlar. Herkese tavsiye ediyorum. Çok güzel ürün :) Artık benimde bir mp4'm var :p
Bugun 2 tane aldık arkadaştan mp5. ses kalitesi beklediğimden iyi çıktı. Çinliler bu sefer iyi iş çıkartmışlar :)
tavsiye ederim...
Evet üst mesajda olduğu gibi Can arkadaşımız bugün işyerimize geldi çayımızı içti hem tanıştık hem alışveriş yaptık gayet iyi niyetli müşteri memnuniyetini iyi biliyor. Dostumdan 2 adet MP5 alınmıştır. Görüntü kalitesi ve Ses gerçekten harika tam not veriyorum (bu fiyata göre) güzel ve kolay bir alışverişti teşekkürler.
Teşekkürler bugün elime ulaştı güzel ürün :)

sakaryalı54

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bana bu konuda bilgi verir misiniz?almayı düşünüyorum

top10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
havale eft biraz sakat ama gittigidiyor, sahibinden gibi sitelerde ilan verirsen almayı düşünürüm. var mı oralarda ilanın?

nextar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bayramdan sonra ben alacam bundan nasıl alabilirim admin
ve kapı damı verecez parayı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5