İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Km Upload Scripti

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2

Killa_HaKan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaca satiyorsun onu neden yazmadin?

İstenen minimum fiyat: Uygun!!! yani 5 ytlmi uygun diyorsunda.

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
kaca satiyorsun onu neden yazmadin?

İstenen minimum fiyat: Uygun!!! yani 5 ytlmi uygun diyorsunda.

Pm yolladım arkadaşım 5 YTL olmadığı kesin ama piyasa düzenini bozmamk için öyle yazdım. İhtiyaçtan dolayı düşük fiyat tutuyorum o yüzden.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
upload'ı ne ile yapıyor ( aspupload vs?)
domain adına kaydedilecektir- encoded mi? dll mi var?

alanadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyat'ı pm olarak alayım lütfen artı olarak , @zokkie arkadaşın sordukları soruları bende merak ettim ...

Saygılar,

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
5 mb büyük dosyalarda internal server error, bir de 20 mb yaptığımızda limiti, progress bar gibi bişey göremedim.

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
PM ler gönderilmiştir arkadaşlar

5 mb büyük dosyalarda internal server error, bir de 20 mb yaptığımızda limiti, progress bar gibi bişey göremedim.

Arkadaşım dikkatli bak 5KB orası doğal olarak 5MB de hata verecektir.

Saygılar,

--- Edit ---

Unutmadan benim sunucuda max ayarıda 1MB yaptım zaten scriptte ne kadar çıkartmak isterseniz çıkartırsınız ama bunu sunucunuzdan ayarlamanız gerekir maximum upload olayını ( bir kereye mahsus ve denemelerde en idealinin 50MB olduğunu gördüm )

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
PM ler gönderilmiştir arkadaşlar

Arkadaşım dikkatli bak 5KB orası doğal olarak 5MB de hata verecektir.

Saygılar,

--- Edit ---

Unutmadan benim sunucuda max ayarıda 1MB yaptım zaten scriptte ne kadar çıkartmak isterseniz çıkartırsınız ama bunu sunucunuzdan ayarlamanız gerekir maximum upload olayını ( bir kereye mahsus ve denemelerde en idealinin 50MB olduğunu gördüm )

doğal olarak hata vermemesi lazım işte, dosya büyük dese problem değil, internal server error hatası verdiği için yazdım.-karalamak için değil yapıcı eleştiridir-

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
kardeş metabase.xml kontrolu var ama ilk upload satırlarında zaten onu kontrol ettiriyorum. hem FF hem IE7 ile deneme yaptım dediğin hatayı vermiyor bende ama bir kaç PC de de deneme yaparım. Uyarın için teşekkür ederim.

Hata dediğinde ben hata sayfasına gönderiyor anladım ama o şekilde bir hata vermemişti kontrolude yaptırıyorum zaten bakarım yine kontrol ederim tekrar teşekkürler.

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
1 Adet satışımız olmuştur. Arkadaş sunucu alacakmış, scripti kurarsa adresini veririm buradan.

Satışımız devam etmektedir.

O

Orion

Misafir
Satışla bir alakası yok ama ufak bir önerim var.

Örneğin doğrudan dosya downloada izin veriyor. Sayfa üzerinden download linkine tıklanmadığı zaman dosyanın sayfasına yönlendirse daha iyi olur.

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
aslına bakarsan öyleydi ama alıcı arkadaş ( ilk alıcı ) böyle olmasın isteyince mecburen böyle yaptık işte. Yoksa download linkini saklattırabilirim veya bekletmek için kodu zaten hazır sadece değerini vermem yeterli olacaktır. Öyle isteyen olursa da o hale getiririz tabii ki.

Uyarın için teşekkür ederim kardeşim Orin ;)

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
konu günceldir arkadaşlar şu ana kadar 4 adet msn den satıldı ve bir adet daha önceki var şimdi son 3 adeti satacağım.

Herkese kolay gelsin diyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5